Honda XL 1000V Varadero (2008)

Vlastník LuboKotlan
Vloženo 22.9.2016
Aktualizováno 22.9.2016

Spolehlivá, Krásná, Velká =) Dostatečně rychlá a silná.

Motorka koupena od dalibor-sulc-deyl-a-sulc (Průhonice) - Druhý majitel, koupeno od EUROCAR TRANSPORT S.R.O. od jeho majitele (nic nezatajil, naprostá spokojenost.)

BMW R 1200 GS: důvod neuveden
BMW R 1200 GS Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Super stroj. S mojí výškou 2 metry padla ihned do ruky bez problémů. Slabší brzdy jediné co bych asi tak řekl k mínusům motorky. Najeto 50 000 km a nikdy, nikde mě nenechala!

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, vyhřívané hefty, Gps, nástavce řidítek, řidítka, ukazatel gipro, padací rámy, zásuvka 12V. denní svícení, Držák na mobil, centralni kufr-Givi, Válec-GIVI (misto ženy=)

Stroj jsem znal už dříve, byla to jasná volba. Trošku jsem si pohrával s myšlenkou na GS 1200 ADV. ale na to je ještě čas =) Každou část motorky beru jako přednost, až na brzdy. Bral bych silnější. Motorka se cítí dobře všude tam, kde se s ní cítím dobře já=). Servis jen klasický pravidelný. Poruchy zatím žádné. Spotřeba? Netuším=), až dojde benzín natankuji a furt dokola. Do roku 2016 jsem cestoval pouze ve dvou, motorka nepozná rozdíl jestli jedu sám či ve dvou. Žena přesedlala na svou tak recenze v jízdě sólo mě teprve čekají=)

Jediné co mi ještě motorka dělá, že po cca 20 000 km se vypálí těsnění na přírubě výfuku na druhým válci. A mašina začne ve vyšších otáčkách "prdět" =), už jsem jednou měnil a po 20 000 opět. V Hondě říkají že je to nemoc Varader, ale nemá to na nic vliv absolutně takže měnit už nebudu. Těsnění "20 Kč" ale ta práááce=)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.07.17 v 00:14 10b.

3neczak
3neczak napsal 29.09.16 v 07:29 10b.

Toman87
Toman87 napsal 29.09.16 v 05:36 10b.

moc pěknej Varan!!

Henry
Henry napsal 23.09.16 v 18:41 10b.

měl jsem v merku přesně tu samou co máš Ty, ale nakonec rozhodla cena a vybavenost staršího modelu. Jinak za 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 23.09.16 v 09:53 10b.

Mně tyto stroje moc neoslovují, ale ta barva je fakt hezká. Proto hodnotím 10 body a přeju radost z kilometrů na cestách.