Triumph Tiger 1050 (2007)

Vlastník Toman87
Vloženo 19.9.2016
Aktualizováno 25.10.2017

Jsem velice mile překvapen! Motorově nad očekávání !

Honda XL 1000V Varadero: Chtěl jsem něco menšího a obratnějšiho, než je Varan.Ale jinam Varadero určitě dobra volba
Suzuki DL 1000 V-Strom: Vzhledově se mi moc nelíbí.

První dojmy - První dojmy jsou více než dobré! Do ruky mi padla hned a když jsem zatáhl za heft, tak jsem si do helmy řekl ,, kurva to jede " fakt jsem to nečekal. Nikdy jsem nejel na třívalci, tak překvapení bylo velké..Navíc při první jízdě při koupi pršelo, tak jsem nemohl zatahat tak jak bych chtěl :))

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce cestovat a občas i ostřeji se projet :)

Doplňky na motorce - Padáky, vyhřívané hefty, laďák, lamací páčky, kufry, led blinkry, difuzor, radiální pumpa, větší plégo,USB zasuvka,sportovní palivová mapa, doplňky v hodnotě 48tisic

Najeto mám pouze 350km, takže nebudu tu psát nějaké závěry. Každopádně bych momentálně Triumph Tiger doporučil všem, kteří chtějí cestovat a zároveň se svést trochu ostřeji. Na moto je homologovaný výfuk se super projevem, dále pak širší řidítka, radiální pumpa, přední tlumiče ohlins, vyhřívané hefty, hliníkové kufry touratech a další drobnosti. Určitě se Tiger cítí nejlépe na silnici, ale určitě zvládá i lehký terén. Velice mě překvapila přední brzda, brzdí to paradne, diky radialce. Více až po větším nájezdu km :)
27.9.2016 prvních 2tis km najeto.. Max spokojenost, jede to hodně dobře a dá se na tom i krasne cestovat 300km za den úplně v pohodě !! Triumph fakt dobrá volba, trochu jsem se toho bál, ale oto víc jsem mile překvapen!!! Jízda na ní je fakt zábava, dá se jezdit klídek a když te to chytne, tak se dá letět i pěkná kudla ! ! Jezdil jsem na Varaderu co mi půjčil strejda a musím říct že je Varadero rozhodne pohodlnější na delší trasy a člověk se na tom cejti více v bezpečí :) Je to proste tank :)

4.11.2016

Moto ustájeno a uloženo ke spánku..Doufám že spánek bude krátkej..

Už teď se nemohu dočkat.. Pneu přezuto, svíčky a destičky hotový, filtr K&N,přidal jsem ještě USB zásuvku,upravená palivová mapa přežití TuneEcu.Ješte bych chtěl zaslepit SAI a přehrát mapu a pak už jen olej a můžeme vyrazit...teda jeste počasí :(

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.07.17 v 00:16 10b.

martan_2008
martan_2008 napsal 05.01.17 v 22:08 10b.

Pěkná, neokoukaná

MajklS
MajklS napsal 10.12.16 v 19:27

Super značka,že? Nádherný stroj kolem komína aj do Alp. Správná volba!

libac22
libac22 napsal 25.11.16 v 12:21 10b.

Krásnej tygřík

ScorpionI
ScorpionI napsal 22.11.16 v 19:46 10b.

Krásná šelma!!
Bledá závist! Taky po ní pokukuju!! Jen je mi dost líto poslat mýho tygříka k vodě!!