renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník lzqpmt
Vloženo 18.9.2016
Aktualizováno 17.12.2016

Velmi univerzální motorka střední velikosti a výkonu, která se hodí na silnici i do lehčího terénu. Dá se využít k dennímu dojíždění stejně jako vyrazit na delší cestu.

Motorka koupena od FIRMA:JHMoto (Horní Žďár)

Kawasaki Versys 650 ABS: připadla mi moc malá a do terénu bych si s ní netroufl
Yamaha MT-07: Zajímal mě nový tracer, ale chyběly jakékoli zkušenosti s novým modelem

První dojmy - Moje první jízda byla první po 15 letech na motorce vůbec. Doposud jsem jezdil jen na skútru, takže jsem si musel zvykat na takové běžné věci jako je řazení. Ujel jsem 150 km v kuse a nebolely mě záda ani nohy. Jen mi hučelo v hlavě, sportovní plexištítek bude potřeba vyměnit za účinnější ochranu. Kupoval jsem mírně ojetou a celkem vybavenou mašinu. Schází už jen tankbag, boční kufry a větší plexi. Ve výbavě je dokonce elektronicky řízené mazání řetězu.

Motorku bych doporučil pro - Stroj bych doporučil každému začínajícímu motorkáři a každému, kdo se spokojí s nižším objemem motoru a tomu odpovídajícím výkonem

Doplňky na motorce - Sportovní plexištítek MRA, chrániče rukojetí SW-motech, Scottoiler-elektronické mazání řetězu, centrální stojan SW-motech, padací rámy SW-motech, hliníkový kryt pod motor SW-motech, kufr s plotnou Shad SH48.

Vstroma jsem vybíral dlouho na základě referencí a v porovnání s ostatními stroji mi přišel jako nejvhodnější k uspokojení mých potřeb. Zatím mám za sebou pouze první jízdu, takže jen první dojmy: brzdy by mohly být ostřejší, motor je OK, spotřeba podle computeru ukazuje 3,8 litru, ale to se teprve uvidí. Pohodlná, vzpřímená poloha umožní i delší denní nájezd. Více poznatků doplním až budu mít něco naježděno.

Fipo71
Fipo71 napsal 17.12.16 v 17:27 10b.

Pěkně jsi si ho vymazlil. 10b

Clint.
Clint. napsal 17.12.16 v 16:55 10b.

Lombardo
Lombardo napsal 04.10.16 v 07:07 10b.

pěknej smrček užívej

greydog
greydog napsal 20.09.16 v 14:12 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 18.09.16 v 20:37

Stromek je moc šikovná věc
A tak nezbývá než gratulovat