Vespa GTS Super 300 (2009)

Vlastník PauliniEnrico
Vloženo 13.9.2016
Aktualizováno 29.3.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

JRM-66 napsal 18.03.18 v 20:14

Ved by to malo byť to iste motoricky aj podvozkovo akorát iný viac retro dizajn v prednej časti.

PauliniEnrico
PauliniEnrico napsal 18.03.18 v 20:07

diky. Vespa prodana... mate nekdo zkušenost s Vespa GTV?

JRM-66 napsal 18.03.18 v 20:06

Enrico skúsil by som polske Allegro tam som toho videl pomerne dosť myslím použite ale za super ceny!

JRM-66
JRM-66 napsal 13.02.18 v 11:24 10b.

Pekne si to napísal chlape, ja mám tiež slabosť na vespu ale ich image cena ma dosť rýchlo schladila až pred časom si môj syn kúpil Liberty 2001-2 ktoré je síce na 16-kach ale geny Vespi ktoré sú dosť badateľné ako aj niektoré identické diely vo mne znova prebudili túžbu po Vespe. Prišli mi do toho napokon aj životne zmeny a plány museli trocha ustúpiť iným dôležitejším potrebám. Medzi tým prišiel dobrý kauf na Piaggio Beverly 250 ktorý mi poslúžil ako náplasť na nesplnenú túžbu, po roku som ho sice postúpil synovi ktorému už Liberty bolo male a kúpil som si novšie Beverly 300 vo verzii tourer ktoré mi svojim nezameniťelným nostalgie style tak trocha pripomina spominanu Vespu. Darmo italske či už Vespa alebo Beverly-Liberty majú styl a eleganciu ktorú tažko hľadať inde.

zizour
zizour napsal 18.09.16 v 08:23 10b.

pěkně od srdce napsané. Nevím kdo to vlastně vymyslel, ze malá kola jsou špatná. Zase nějaký mitus. V motoškole jsem zjistil, že jsou spíše výhodou než nevýhodou. Od slalomu, až po smyk na přední, vždy nejlepší.
Tak skútrum zdar.

PauliniEnrico
PauliniEnrico napsal 15.09.16 v 23:14

Ahoj chlapi, dekuji za mile slova. Vespy jsou vazne super, avsak skutecne prislusenstvi je nesmyslne predrazeny. V autorizovanem Piaggio Shopu (nebudu jmenovat) nam bylo receno, ze za Vespu se platit musi jinak s motorkou se Vespa srovnat neda, to je fakt. Motorka je motorka ale do mesta a obcas jen tak pridat plyn a nemuset radit.. je taky fajn

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 15.09.16 v 11:19 10b.

hezka recenze, Vesoa.se.mi.fakt libi, ale.snad.kouzlu nepodlehnu bo.jsou fakt.za raketu. a zminka okalym kufru s polstarkem.za devet litru me fakt posadila.

osron1200gs
osron1200gs napsal 15.09.16 v 10:08 9b.

Hezky napsaný článek, jako majitel Vespy 150 Primavera se ztotožňuji s autorem. Je to báječné na ježdění, design úžasný a všude vyvolá jen úsměv a pozitivní emoce.