Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník Mirinn
Vloženo 13.9.2016
Aktualizováno 29.3.2017

Neskutečně hravá motorka na ježdění kolem komína

Motorka koupena od MMaattoonnii

Ducati Monster 750: Nebyla žádná nabídka za rozumnou cenu a v rozumném stavu

První dojmy - Motorka mi okamžitě padla do ruky,je super hravá a dá se na ni vyblbnout.Motor sice nepřekypuje výkonem,ale ve srovnání s Ducati má překvapivě na dvouvál kultivovaný chod

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo miluje ježdění na motorkách ;-)

Doplňky na motorce - Krovka na sedlo a jiné řidítka

Chtěli jsme si do garáže pořídit k Ducatkám nějaký náhradní stroj na takové to lítání kolem komína.Původně jsme si na to pořídili GSX R 600,ale po přesednutí z Ducati na Súzu nějak nebylo to pravé ořechové,čtyřvál nejel,do zatáček se to muselo nutit,prostě nám to nesedlo,takže gsx r šla z domu.Začali jsme koukat po něčem na čem by jsme si to prostě užívali a v užším výběru byly Ducati Monster a nebo Cagiva Raptor.Víc mě to táhlo k Ducati,ale v ceně kterou jsme si dali jako strop nebyl žádný který by byl v dobrém stavu.Na fotkách vypadal krásně,ale když jsme přijeli na místo,byl to neskutečný šrot.Nechápu jak motorkář může motorku dostat do takové stavu.Jediné vysvětlení mě napadá,že ji asi nesedlal motorkář
Potom jsme našli inzerát na Raptora pár km od nás,tak jsme se jeli podívat a překvapivě vypadal pěkně tak jak na fotkách.Bylo vidět že bylo o něj dobře postaráno,zkusili jsme se projet a bylo to super,hned jsme si plácli a jelo se domů na nové moto.
Za 2 dny najeto cca 400km a je to pecka.Není to sice motorka na delší cestování,ale přesně na to,na co jsme si ji pořizovali a to užívat si ježdění kolem komína po okreskách.V zatáčkách je jako doma,padá tam úplně sáma.Motor sice nepatří k nejsilnějším,ale je kultivovaný a není tak ucukaný jak u ducuti.Je jedno jestli točíte jedničku,nebo tam je v nízkých otáčkách pětka,prostě pořád to jede bez cukání.Myslím si že Cagiva udělala dobrý tah že použila motor Suzuki SV.

pajakick
pajakick napsal 17.06.17 v 15:31 10b.

JanaFMX
JanaFMX napsal 17.09.16 v 20:44 10b.

strakon
strakon napsal 13.09.16 v 11:50 10b.

Dobrá volba, je krásnej a ať dělá jen radost Za mě pochopitelně 10b.