Honda CBR 300R (2015)

Vlastník Fory93
Vloženo 12.9.2016
Aktualizováno 3.10.2016

Skvělá motorka, která podle mě není určena pouze začínajícím jezdcům, jak mnozí tvrdí.

Honda CBR 500R: Nakonec jsem zvolila lehčí a levnější variantu. Zvažovala jsem i to jestli mi nebude chybět výkon, když si koupím její menší ségru, ale teď už vím, že tahle obava byla zbytečná.

První dojmy - První dojem byl asi takovej, že jsem vyvalila oči s výkřikem, že je to pecka. Hned při prvních kilometrech nešlo odolat a motorku jsem tahala nad 8500 otáček, při kterých moto dělá největší dojem.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučila někomu kdo je už trošku vyježděnej. Motorkářům, kteří hledají motorku se skvělou spotřebou, super jízdními vlastnostmi, dostačujícím výkonem a super cenovkou.

Je to moje láska, nemohla jsem si vybrat lepší stroj.

Pro tuhle krásku jsem si musela dojet do Německa, protože sehnat jí v ČR ke konci léta v červené barvě bylo snad nemožné. Každopádně ta dlouhá cesta za to určitě stála.

Po CBF 125 příjemná změna, když se za mnou téměř každý otočí.
Zvuk motorky - při nižších otáčkách o sobě nedává moc znát, ale když jí člověk trošku vytočí má krásnej zvuk.

Jízdní vlastnosti bych hodnotila na jedničku. Na své předchozí motorce jsem byla zvyklá, že mě každá vyjetá kolej na silnici trošku rozhodí řízení. Ale tříkilový cebro nějakou tu nerovnost na silnici vůbec nezaznamená.

Jediné co mi na motorce vadí jsou podle mě málo učinné brzdy. Mohla by brzdit o trošku víc, ale dá se na to zvyknout.

I když je to "jenom" tříkilo, tak její výkon je na české silnice dostačující. Dálničních 130km/h si v klidu udrží a ještě jí zbývá výkon na rozdávání.

Se spotřebou, která se mi pohybuje zhruba kolem 2,5 - 3 litrů, jsem maximálně spokojená.

SparklyMadness
SparklyMadness napsal 16.10.18 v 23:45

Ta rudá, viď? Je až úsměvné, jakou pozornost ta motorka budí.. Skvělá motorka a s popisem plně souhlasím. Užívej jízdy a přeji hodně super kilometrů.

Chronicles
Chronicles napsal 02.02.17 v 09:17 10b.

moc pěkný kousek. Ať se daří! 10b

houslicky1
houslicky1 napsal 03.10.16 v 21:07 10b.

Mám ji také. Úplně mi tím popisem mluvíš z duše! Zvlášť když jsem na ni nedávno přestupoval rovněž ze 125 CBF.

wsbk
wsbk napsal 03.10.16 v 17:02 10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 15.09.16 v 20:56 10b.

Vypadá parádně, rudá je prostě super.
Ať dělá jen radost.