ČZ 175/487 (1987)

Vlastník Caron
Vloženo 11.9.2016
Aktualizováno 11.9.2016

Moja prvá motorka, ak nepočítam korado :) Treba sa o to starať a ostatok je len na štýle jazdy :) Spokojnosť.

Motorka koupena od Iný predajca

MZ ETZ 150: Viacej špecifikovaný typ motora, viacej roboty pre prípadnej porochu. Jawa/Čz rovnaký typ a jednoduchá oprava motora dá sa povedať.

První dojmy - No neskutočná radosť a pocit z jazdy samozrejme :) Veľký palec hore pre motorky :) Nech slúžia. Radenie a trochu nestability s drapákom v zadu, hlavne v zákrutách. Bez helmy ani na krok. Obrovský rozdiel na dvoch kolesách oproti autu :)

Motorku bych doporučil pro - Hlavne pre ľudí, ktorý si chcú užiť jazdu na plno na dvoch kolesách! Vrelo odporúčam.

Doplňky na motorce - Padací rám

Veľmi pozitívne skúsenosti, občasný pád ale nič strašne. Úprimne nie som som oficiálny vodič skupiny A, jazdím autom, motorku som si zakúpil z dôvodu chodenia do lesa na hríby a podobne. Vôbec som nepočítal s tým, že ma to tak vezme. Aktuálne zbieram nejaké tie skúsenosti do budúcna s motorkou, v novom roku plánujem spraviť vodičský preukaz na skupinu A2 :) Tak aktuálne sa vyhýbam úsekom, resp. cestách ktoré sú oficiálne, takže pre mňa jednoznačne terén. Keď sa naučíš ovládať motorku v teréne tak na ceste by to malo byť ľahšie, čo sa týka ovládania motorky :) samozrejme cestá premávka je o niečom inom.

Caron
Caron napsal 18.09.16 v 12:44

Diky :)

Milan1963
Milan1963 napsal 12.09.16 v 11:54 10b.

Taky jsem ji , byt' krátce měl.
At' jezdí ku tvé plné spokojenosti. A 10bodů.