Suzuki GSF 650 Bandit (2009)

Vlastník Michal1975
Vloženo 8.9.2016
Aktualizováno 28.11.2016

Moje první velká motorka, dlouho jsem ji chtěl, a teď jsem se konečně dočkal.
Je to prostě Bandit, krásný klasický naháč v původním stavu.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Příjemné a profesionální chování, vše zařídili, nic nebyl problém. Maximální spokojenost.

První dojmy - Mám ji teprve měsíc, zatím se seznamujeme, ale maximální spokojenost ! Tak jsem najel prvních pár set kilometrů. Protože jsem do této doby jezdil pouze na skůtrech, nedělal jsem hrdinu a zaplatil jsem si kondiční jízdu v autoškole. Jízdu jsem odjel na starším Banditu a přinesla to co jsem potřeboval. Motorku jsem si osahal, hlavně její výkon a řazení, za ty léta na skůtru jsem toho moc nenařadil. Po zakoupení motorky jsem proto v pohodě dorazil domu a začalo pořádný seznamování. Motorka mě něčím nezaskočila, je hodná a předvídatelná. Je na ní příjemný posed a tak se i delší jízdy dají v pohodě zvládnout. Jenom při větších rychlostech na ní trochu fouká, ale s tím jsem počítal, jeto přeci naháč. Když to schrnu, jsem maximálně spokojený a doufám, že dlouho budu. 😃 😃

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny pohodový motorkáře, který nechtějí lámat rychlostní rekordy, ale mají rádi pohodovou jízdu s občasným "trháním asfaltu".

Doplňky na motorce - Na motorce byl plexi štít, který jsem okamžitě sundal, pak už jenom padáky a nic víc.

Chtěl jsem klasického naháče se vším všudy a to Bandit přesně splňuje. Jenom jsem čekal na dostatek peněz, a stroj který bude pokud možno v originálním stavu, bez zbytečných doplňků.

Notherdam
Notherdam napsal 11.02.19 v 07:57 10b.

Moc pěknej kousek, moc líbí se mi barva!

PYTEL1
PYTEL1 napsal 23.09.16 v 11:54 10b.

changes1
changes1 napsal 10.09.16 v 07:31 10b.

Pěkný Bandit. Jezdí to, je to spolehlivý, moc to nežere a pořád to vypadá dost dobře. 10 b.