Honda FMX 650 (2006)

Vlastník Hamik18
Vloženo 8.9.2016
Aktualizováno 15.9.2016

Honda FMX 650 - ,,Když už ji máte v srdci, není cesty zpět"

První dojmy - Jelikož jsem nikdy neseděl na silnější motorce, než je 125ccm, má první zkušenost byl opravdový zážitek. Zkušení motorkáři si řeknou, 27 KW, to je slabé... ale pro synka z vesnice, co byl po celé své mládí zvyklý držet v rukou jen "chrchla", to je jiný svět. Při prvním přidání plynu jsem cítil, jakoby mi chtěla urvat ruce. Pevně jsem se chytil a společně s mou novou motorkou si vychutnal každý ujetý metr.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji mladším generacím. Bude se k vám hodit jak výkonem, tak i vzhledem.

Co se týče této motorky, tak zatím jsem velmi spokojen. Nejsem žádný znalec, abych posuzoval jak se řídí motorka oproti jiným, takže když si sednu za řídítka, nemám co bych vytknul. Snad jen pro motorkáře, co nemají zkušenosti se Supermotem, tak je může překvapit, že motorka je spíš pro mladší kategorii a není moc na dálkové jízdy a už vůbec ne po dálnicích. Tento supermotard je lehký a to je taky jedna z jeho předností, s kterým se může pyšnit - což znamená, že se na ní opravdu vyblbnete. Toto pravidlo ale neplatí co se týče offroadu. Moto má na sobě primárně silniční gumy a bez přezutí na vzorek mimo cesty, bych rozhodně neriskoval. Taky můžete dopadnout jako někteří nešťastníci na internetu, co svou krásku položili, nebo v lepším si zničili jen gumy. Holt na silnici se motorka cítí jako doma :)

Brumbaal
Brumbaal napsal 24.05.18 v 07:51 10b.

Vždycky jsem rád když tenhle stroj vidím jako první mašinu. Myslim že na začátek je právě FMX důležitější než nějakej uhlazenej čtyřvál. Cuká to, drká to, na začátku ti to nedá pokoj.. po rozježdění ti to dá slušnou jistotu. pěkná

Lukio
Lukio napsal 01.05.18 v 21:39 10b.

Andy00
Andy00 napsal 20.09.16 v 21:18 10b.

Friky
Friky napsal 13.09.16 v 21:45 10b.

jaruš1974
jaruš1974 napsal 08.09.16 v 22:41

Parádní stroj .Ať slouží a přeji mnoho šťastných kilometrů a nezapomenutelných okamžiků v sedle tvého jednostopého miláčka. Jasných 10 bodů.