KTM 690 Supermoto R (2007)

Vlastník HanzMaximus
Vloženo 7.9.2016
Aktualizováno 6.9.2018

Už jsem jí jednou měl, ale po nehodě s autem jsem potřeboval peníze jinde. Po roce jsem si našel jinou hezčí.

První dojmy - Už jsem jí měl tak jsem věděl tak nějak na co dát pozor. Jede super.

Sice jsem pokukoval po 990, ale nechtělo se mi kupovat motorku s nájezdem 40tis KM+ jiné jsem po inzerátech neviděl. Káťa má už i doplňky co jsem plánoval že koupím na předešlou (padáky na osách, laďák Mivv, blastry.) Takže super. Jen nějak vyladit tu zatracenou mapu... chcípá chcípá.

HanzMaximus napsal 06.08.18 v 07:34

5.8.2018 odjela k novému majteli, snad bude dělat stejnou radost jako do teď. :) ... Časem pořídím určitě něco dalšího, cestovního :)

HanzMaximus napsal 08.06.18 v 08:21

19000km- Stále jezdí krásně, kdyby chtěl někdo funkční mapu na kterou to nechcípá v křižovatkách , stačí napsat, pošlu moji odzkoušenou.

HanzMaximus napsal 15.11.17 v 22:07

Tak jsem vyřešil i to zatracené chcípání. Podle návodů jsem upravil mapu a konečně jsem spokojen.

HanzMaximus napsal 03.08.17 v 23:47

UPDATE

17500km odešla palivová pumpa. Pumpa se hlásila celkem krátce. Jednou mě nechala na benzince. Po 30 minutách naskočila a udělala tak 200km než přestala úplně fungovat, tak jsem si připadal jak samopal jak to střílelo...

Vyndání nic složitého. Celkem mě překvapilo jak byl palivový filtr černý a nepouštěl moc paliva... asi to přispělo k (ne)životnosti pumpy.

Koupil jsem pumpu Quantum na ebay. Chtělo to malé úpravy ale je tam.

Při té příležitosti když jsem se v tom hrabal jsem motorku zbavil SAS a vypnul v ECU.

Po poskládání a při zkušební jízdě jsem se nestačil divit, otravné cukání při konstantní rychlosti ÚPLNĚ zmizelo. Jen je poměrně nízko volnoběh, tak chcípne občas.

Teď mám na moto: Mivv laďák, O2 pryč, SAS pryč, K&N vzduch. filtr, mapa pro koncovku Akrap.