Ostatní Ostatní (1985)

Vlastník Sete
Vloženo 6.9.2016
Aktualizováno 6.10.2023

Zde jsou mé předchozí motocykly na jedné hromadě

První dojmy - Dojmy jsou už několik let stále stejné. Nejdřív s každou motorkou lehké oťukávání a seznamování, pak nějaký ten tisíc km pojezdím a už mě to láká zkusit zase něco jiného ;-)

Yamaha XJ 750 - moje první velká motorka po Mustangovi a kývačce 250. Proti Jawce to jelo, brzdilo, ale v zatáčce to bylo krocení rozzuřené žížaly

Yamaha FZ 750 - oproti XJ pokrok ve všech směrech

Yamaha TRX 850 - srdcovka, při průjezdu městem spouštěč alarmů zaparkovaných aut, jednou si jí z nostalgie znovu koupím

Yamaha R1 - pila nejpilovatější, koupena s 350 km na tacho, ještě jsem ji zajížděl

Yamaha Fazer 1000 - koupena po R1 z důvodu plánované dovolené ve dvou. Byla to US verze, takže jsem ji stejně do odjezdu nestihl přihlásit a jeli jsme na kamarádově VFR 750

Ducati ST4 - první ital, měla velké 2 věci - charizma a náklady na servis

Ducati Multistrada - neskutečně zábavná potvůrka

Aprilia Tuono - do 6tis.ot nic moc, nahoře peklíčko, takže jsem jezdil pořád kudlu a pod 8 ltr/100 km jsem se nedostal. Plánovali jsme cestu na Korsiku, ale ve dvou jsme to dál než do Prahy a zpět nebyli schopni dát, tak šla pryč...

Ducati ST4 - ... a přišla znovu ST4. Korsiku zvládla perfektně

KTM 950 SM - kolo s motorem s neustálou chutí zlobit, super brzdy!

BMW R1100GS - můj první helmut-aparát, poslouchala na slovo, ale byla poněkud sterilní. Jinak průběh výkonu byl ukázkový, žádná díra, kam se hrabe 12GS jednovačka. Jen ergonomie ovladačů na řídítkách mi teda vůbec nesedla, tohle už je u 1150 mnohem lepší

Triumph Speed Triple 1050 - dlouho se u mě neohřála, měla leccos za sebou, vráceno původnímu majiteli

BMW R1150GS - další pokus o helmut-aparát, dal jsem na ní Ukrajinu a pak přišel zábavnější strojek, viz další registrace

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 17.09.16 v 20:36 8b.

japonci dobrý

-Jandys-
-Jandys- napsal 07.09.16 v 19:35 10b.

Pěkný výběr a samé dobré stroje

lopata75
lopata75 napsal 06.09.16 v 20:28 8b.

Kawa?

p.epanica
p.epanica napsal 06.09.16 v 20:01 10b.

Super ... sebral jsi to jedním vrzem.