Kawasaki ZG 1200 VOYAGER (1988)

Vlastník Jirka-ZXR
Vloženo 5.9.2016
Aktualizováno 23.12.2023

Motorka, kterou nikde jen tak nevidíš ani nenajdeš, například tady jsem ještě žádnýho v databázi nenašel

První dojmy - Pro mně obrovská a těžká loď,která když se pohne z místa, jakoby zlehkla o 100kg a pak už si jen užívám. Není to nic z toho, co jsem doposud znal, ale nějak mně to chytlo. To pohodlí a pohodaje super, a pro jízdu ve dvou jsem zatím nic lepšího nepoznal. A taky je to skoro už veterán, a to se mi líbí čím dál víc!

Motorku bych doporučil pro - Doporučuju tomu, kdo se chce v dnešní době jednolitých motoksychtů trochu odlišit a má rád starou školu...

Doplňky na motorce - Doplňky nejsou potřeba, vše potřebné má...asi jen přídavná světla, ale ty tam už byly.

Koupil jsem ho a druhý den hned dovča na Slovensko.Kdyby se neozval po cestě zpět zub času a nedonutil mně opravovat prorezlé hrdlo chladiče, nebylo si na co ztěžovat.Spotřeba kolem 5,5l/100km,pohodlíčko,jede taky dostatečně,takže za mně palec nahoru.Snad bude dědek makat až do roztrhání těla (teda ne že bych ho chtěl někde rozvěsit,to ne) a já ho snad budu moct ještě dlouho vodit.

14.9.2016- Tak zase nějaký ten km přibil a je to vše ok.I když má tenhle stroj spoustu neduhů (při srovnání s moderními stroji), je to prostě to, co znám z mládí,ta motorka prostě žije.Ty zvuky by se nekomu mladýmu určitě zdály divný, ale já vim, že to k němu patří.Řazení jak na V3Esce,zvuk kardanu jak na první Octávce, ale mně to nevadí,prostě mně to nevzrušuje,je to stroj,a ten má mít svůj charakteristický zvuk a Voyager ho má.Občas volnoběh mírně nahoře, občas zase dole,jen o trochu. Ale šáhnu z levý strany na karbece a je to během sekundy zase ok.Prostě paráda.
Vzadu dost placatá guma, takže to , že ho do zatáčky musím nutit zatím neřeším,to znám i z jiných motorek,až se vymění bačkory,asi z toho spadnu.Kam přijedu, každej očumuje.To se s žádnou novou motorkou nestane, to samý mám i s Cafe Racerem,taky na tom můžou nechat oči a to mi dělá dobře,tak je to správné,tak to má být . Jen kolínko si už jen tak nedám,to je mi trochu líto! Nebo že by nějakej dobovej Superbajk? Uvidíme!

18.2.2019- Po delší odmlce trocha toho hodnocení.Už jsme spolu něco nalítaly a pořád spokojenost. Zatím bez problémů plní všechny příkazy. Momentálně rozhozený diferák kvůli prosakování gufera (banalita),po přezutí obou pneu dostatečně ovladatelný bike ze staré školy. Super spotřeba. Koupeno nové plexi (staré už docela rozostřovalo). Až udělám ten dif a koupím novou Aku,můžeme vyrazit do další sezony.
12/16 - Tak jak jsem předeslal, dobový Superbike v podobě ZXR750 je doma a čekáme na jaro na nějaký to kolínko!!!

Merlin_cz
Merlin_cz napsal 13.05.19 v 10:17 10b.

parádní

SamSam
SamSam napsal 22.12.16 v 23:47 10b.

Jó klasika

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 09:59 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

novoměšťák
novoměšťák napsal 21.09.16 v 10:11 10b.

zajímavá strojovna

Jirka-ZXR
Jirka-ZXR napsal 14.09.16 v 21:03

díky všem za hodnocení,dědek zatím maká,jak má...