Jawa 350/634 (1981)

Vlastník Tazzi
Vloženo 5.9.2016
Aktualizováno 3.8.2021

Jawa 634-07-02, které už díky Vencovi Konopníků neřekne nikdo jinak, než "Konopnice"

První dojmy - První dojmy nelze slovy popsat, ono to moc nejede ani nebrzdí, ale má to něco s velkým N! Je to můjsplněný klukovský sen, retro jako blázen, není nad to, když jedete a lidé okolo cesty se na vás smějí a mávají...

Cestou ze školy jsem chodil okolo výlohy Mototechny a říkal si, kdyby tak mohla být moje! Ale kde vzít 11.500,- Kčs, když kapesné mi stačilo sotva na Míšu v sámošce?
Cesty osudu jsou ale nevyzpytatelné a jedna z nich mě po více jak třiceti letech dovedla až k téhle krasavici...
Díky skvělému kamarádovi Mirovi se nám ji podařilo doslova vzkřísit a dostat do stavu, kdy je miláčkem publika

jawafun
jawafun napsal 24.07.21 v 07:58 10b.

Motorka úžasná , prozradil bys mi prosím čím ti nastříkali nádrž a kastle?

Apolo440
Apolo440 napsal 24.11.18 v 11:29

Povedené ... jak jste bojovali s barvou je to veliká alchymie Prozraď

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 09:59 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

Drak1
Drak1 napsal 13.09.16 v 22:14

Nedávno jsem známému dělal menší renovaci na Panelce 360 která byla posledním kusem tohoto nodelu kterej prošel naší bejvalou Mototechnou a můžu říci že jakási posvátná úcta ke stroji který téměř bez údržby dojel až do dneška je nepopsatelná.
Proto ti přeji spustu km v sedle tohoto peklostroje jménem JAWA kterej sice nejede,nebrzdí a smrdí jako peklo ale kdo mu jednou propadne je ztracen.

Dolin
Dolin napsal 09.09.16 v 12:09