Suzuki DR-Z400 SM (2006)

Vlastník michyč
Vloženo 4.9.2016
Aktualizováno 4.9.2016

koza,víc vrčí nez kouše.mam jí půl roku,každý den na ní a ještě neomrzela

KTM 690 SMC: nemam tolik peněz

První dojmy - úúúžasně je hravá lehka a na naučení to nejlepší.vpoho servis.spíš drž -ak sedli jsme si po výměne baterie,oleje a všech naplní. prvních 250km na jeden zatach a nechtl jsem ji videt ...do druhyho dne

Motorku bych doporučil pro - pro chlapy co nemaj cas resit porad servis ale zato si chteji uzit motorku na blbnuti

Doplňky na motorce - dynojet,nový kotouče ktery fakt konecne brzdí,vyfuk od Leovince3.veelkeej humbuk dela na to z je to 4kilo

DRZko jsem si vybral kvuli tomu ze jsem cetl hodne fora tady na motorkarich ale i jinde
potreboval jsem motorku na nauceni ovladani,moc se my vzdycky líbili endura ale nemam cas ani zkusenosti se vnich hrabat takze jsem potreboval bez udrzbovou motorku ktera neco vydrzi
no a mam ji.
hlavne jsem ji poridil na motardovych kolech kde me hrozne bavi projizdet serpentyny a zatacky co to da nejbliz k zemi
ale i s crosovýma kolama kde stači pul hodinky stráveny přendanim a hned mam skvělou krosku a to ma taky neco do sebe.protože jsem se jste nerozhodl co vlastne me bavi vi jestli motardy nebo si zakrosit

kazdopadne motorka se cití porad jako enduro takze na dalnici ji fakt nebrat.trpííí
1.jede do 135km/h
2.to tahne uz 5ka od 80km/h

co me ale mrzi.ze s neda daleko cestovat. dáte 150km a uz jste radi ze zni slezete protoze mate zadek na hadry

potřebuje: pořad vytačet/brzdit/řadit/klopit/zvedat prední kolo/v tunelu si zabručet

nechce: stát na červeny,dlouho ji držet ve vysokých otáčkách,sousedy co pořád remcaj že děláte bordel

Brumbaal
Brumbaal napsal 22.05.18 v 11:19 10b.

pěkná

Driver-toys
Driver-toys napsal 04.09.16 v 21:18 10b.

Pěkně napsaný a pěkná motorka . Jen mě nejde do hlavy, jak to s těma kolama děláte - dobře, přehoděj se motardový za krosový, ale co podvozek? Když to má být super na silnici, musíš v terénu trpět... A pokud je něco mezi, tak na silnici nedá ze sebe co by dala kdyby byla tvrdá. Nebo si to aspoň myslím podle toho jak mám nastavenu svou motorku..