Kawasaki W 800 (2014)

Vlastník raid
Vloženo 3.9.2016
Aktualizováno 3.3.2022

Vloženo: 12.08.2019, Uskutečněno: 01.07.2019, Zhlédnuto: 40x

Tak zcela náhodně, bez přípravy, jsme s kamarádem zjistili, že můžeme na týden někam jet. Tedy on to zjistil, maje jinak spousty povinností. Já jenom neměl co dělat.
Slovo dalo slovo, domluven sraz v Maďarsku (kámoš je z Brna) a vyrazili jsme projet kolem Dunaje nad Železnými vraty po srbské straně, bo v tamní kotlině jsme byli již před lety, ale jen na té straně rumunské. Takže teď byl pokus to napravit. Při té příležitosti navštívit nějakou vesnici v Banátu, projet Transalpinu, Transfagaraš a dom. Na týden program ažaž.
Nakonec to bylo celkem prima, tedy až na to spalující vedro. V údolí Dunaje místy až 37°C, což není na vzduchem chlazené motorce žádná výhra. Trajekt domorodých poměrů Stará Polanka - Ram stojí za vyzkoušení, cesta kolem Dunaje super, tedy kdyby tam nepanovalo to inferno, návštěva Rovenska prima, Transalpina super, daleko lepší než Transfagaraš, tam už je opravdu přelidněno. Lacu Vidraru - byl jsem tam prvně asi před 20ti lety, žádní lidé, obávali jsme se medvědů, nicméně žádného jsme tenkrát ani nezahlédli. Letos lidí jak nasráno a medvědi hned dva Zvláštní, asi mají rádi společnost. Domů přes pohoří Apuseni, Maďarsko a hlavně Lučenec, bo tamní minipivovar stojí za návštěvu kdykoli to jde. Celkem asi 3600 km, prakticky bez dálnic, takže to bylo celkem výživné

• K Horácům do Plzně

Volné odpoledne, v krku už nebolí, resp. ne tak moc, zachvátila mě touha po projížďce. Jen tak se potulovat kolem komína, to není ono, chce to cíl... tedy zvolena jako cílová destinace Plzeň a návštěva kamaráda s rodinko

Vloženo: 22.05.2017
    Uskutečněno: 21.05.2017