Honda NSR 125R (1998)

Vlastník nameljaml
Vloženo 2.9.2016
Aktualizováno 8.10.2017

Moje první motorka, spoustu jsem se na ní naučil.

První dojmy - Hned na první pohled jsem věděl že tu motorku musím mít doma. I přez to že měla kosmetické vady a zřejmě se o ni majitel moc nestaral. Byla to moje první motorka tak tam byl furt určitý respekt, ale nakonec nebyl důvod ke strachu motorka už při první jízdě byla hodná a jediný kdo jí to kazil tak jsem byl já.

Motorku bych doporučil pro - Je to motorka vhodná pro začátečníky obojího pohlaví.

Doplňky na motorce - Nálepky,Závažíčka,Gripy

Vybral jsem si ji, protože se mi líbil vzhled, velikost a hlavně rychlost.

S motorkou mám najeto kolem 4000 a můžu říct že už se spolu známe. Jízda může být pohodová i svižná. Většinou záleží na povrchu, protože podvozek je tvrdší a naše slepované silnice jsou teror jak pro mě tak i pro tu motorku. S motorkou jezdím na brigády do školy ,ale spíš ji mám na vypadnutí z domu. Pokud chcete vozit svoji mladou tak se stále svezete,ale do většího kopca se budete oba modlit aby jste vyjeli. Servis dostává takový jaký jí mohu dát. Snažím se všechno udělat doma abych se na motorce něco přiučil.

Moje opravy:
Při přepravě byla moto špatně přidělaná na vozík a zlomil se stojan- Spraveno
Při jízdě ze školy se zaseklo lanko plynu naplno- Spraveno
Při projíždce se kousek od domu přetrhlo lanko spojky- Spraveno
Problém se startováním po zimě- Spraveno
Aktualně řeším problém tečení oleje po motoru.

Na závěr bych napsal... Motorka je dobrá na naučení a její minusy jsou: větší spotřeba a slabší brzdy. S údržbou není žádný problém skoro všechno se dá spravit doma.

greydog
greydog napsal 02.09.16 v 13:21 10b.