Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník Milouš43
Vloženo 1.9.2016
Aktualizováno 2.4.2021

Jako nová. Dobře ovladatelná a pohodlná motorka.

Kawasaki ER 6N: důvod neuveden
Kawasaki ER 6F: důvod neuveden
Yamaha XJ6: důvod neuveden

První dojmy - Projížděl jsem více motorek a právě tohle GSRko bylo jasná volba. Padací rám super věc pro přítelkyni. ABS další užasná věc co jistě ocení a 100koní ji určitě bohatě stačí. Motorka pro ni snad na celý život.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je pro přítelkyni. Takže určitě pro ni. Jinak bych ji doporučil asi všem co mají rádi zatáčky a pěkné silnice. Klidně i pro začátečníka.

Doplňky na motorce - Motorka je vybavena štítkem proti větru, padacím rámem, ABS a držák kufru + kufr vše Kappa 2016 led homologované blinkry. Tak další rok2017 zas nějaké vylepšen - lámací páčky, gripy a závažíčka barracuda.

Motorka vybýrána pro přítelkyni. Z několika různých motorek. ER6N , ER6F, XJ6... GSRko vyšlo nejlépe. Sice až 4kousek ale vyplatilo se počkat. Původ ČR a solidní prodejce. Přívezli jsme ji domu a samo sebou základní servis. Olej,filtry,chladící kapalina, brzdovka rok 2016 27100km. Motorka jezdí ůžasně, Jen ty předpisy ji moc nesedí. Je hravá dobře ovladatelná,jemná spojka, jemné řazení...ABS hodně veliké plus zrovna u téhle motorky. Byli jen dva kousky s ABS a tahle se nám nejvíce líbyla. Spotřeba co jsem registroval byla přes 6l a nejmíň jsem dal 5,6l. Mě motorka baví a neumím se udržet celou nádrž podle předpisů. Věřím že přítelkyně bude jezdit za 5l možná i méně. Prostě krásný kousek.

Tak se to potvrdilo. Vždy když přijíždíme k domovu padne věta ( NEJEDEM JEŠTĚ ) Tak je spokojená a z výkonu ohromena. Prostě super. Při cestování s ní jezdí za 4,4l

7.11.2017 31200km stejně jako mojí. Vyměnil jsem olej a fyltry. umyl a zazimoval. Mám je v teplé garáži. Tak vyčistím řetěz namažu a budu leštit. Prostě zimní čas.

Milouš43
Milouš43 napsal 11.04.17 v 19:35

Děkuji ti, snad ji bude dlouho a s radostí sloužit.

CB1000R
CB1000R napsal 04.04.17 v 18:25 10b.

Mílo, krásnej bike pro přítelkyni!