renocar_unor

Cagiva Planet 125 (1999)

Vlastník Gepeto
Vloženo 30.8.2016
Aktualizováno 2.10.2016

Nádherný stroj který se opravdu líbí a je to svižný stroj velice.

Večerní projížďka :P

Rieju NKD 125: 4T jinak je to super stroj !
Yamaha DT 125 R: Žádná nebyla poblíž a když tak zbytečně předražený.

První dojmy - Motorku jsem si půjčil na projížďku 160Km ve dvou a pecička. Prostě oproti 4T sem si v klidu letěl kousek po dálnici a předjížděl pak okresky nebál jsem se a bral sem skoro všechny auta co šly.

Doplňky na motorce - Zatím žádné ale chci měnit zrcátka,řidítka,gripy,možná CNC páčky.

Jak říkám první dojmy super výkon,podvozek,brzdy,akcelerace Prostě boží :3 .
Jelikož od začátku jsem měl prasklý náhon tak sem nevěděl kolik jedu ale vetšinou jsem jezdil tak abych si to užil ale taky abych nepřišel o papíry :DD .
Najel sem asi 350km a bylo to super jelo to nádherně vše v klidu.
Ujetých 500Km a závada nastala jedu si takhle do Hradce nádherná cesta sypu si to předjíždím a najednou 2 auta přede mnou podřadím za 5 vytočím za 6 a najednou zdechla usmál jsem se a říkám to snad ne mě došel benzín :DDD .
Hovno :( zastavil jsem kontroloval jsem vše točil motor a nic nezadřel jsem ale nechce chytit,(možná zasraná svíčka) vytáhnu jí a ano je zasraná, nasadím na fajfku protočím a nic ne mě snad odešla svíčka, vše zkouším proměřit a nic :( sem bezradný nevím co s tím volám někoho s vozíkem ať mě přijede odtáhnout.
Nevím si s tím rady odvážím to tedy do servisu po pár dnech mi volají odešla cívka takže se musí převinout. Takže je to oprava cca do 3000kč ale to je pořád cajk takže snad brzy budu moc zase jezdit a dopsat sem zase nějaký řádek.

Jen si nejsem jistý spotřebou ale teď už mám náhon tachometru tak to snad pořádně změřím.

Čau a hodně šťastných kilometrů. :) :p