Suzuki Address 110 (2016)

Vlastník okajos
Vloženo 30.8.2016
Aktualizováno 9.8.2017

moderní vzhled,menší váha oproti jiným,suprový zvuk,malá spotřeba

Motorka koupena od FIRMA:REPREmoto (Opava-Předměstí) - prodejce-technik se mi věnoval opravdu maximálně,příjemná komunikace,poradil ve všem..ještě jednou děkuji...

Honda @125: cena,spotřeba,váha

První dojmy - velmi pohodlná a i když to samozřejmě nemohu k vůli záběhu honit ale je vidět že je to taková raketa..i když jezdím pianisimo tak jsem si všiml že se mladí kluci na chodníku otáčejí po zvuku..výborně brzdí..

Motorku bych doporučil pro - ideální po městě-zaměstnání ,nakupy,vzhledem k váze a velikosti i pro slabší pohlaví

Doplňky na motorce - xx kufr v ceně

..na začátku bych se chtěl omluvit že to asi nenapíši tak pěkně jako někteří tady kteří tu laťku nasadili hodně vysoko... proč... .. takže-po 13 letech mi odešel můj italsko nebo spíše čínský skutřík ...jelikož mám ještě pár let do důchodu a do práce okolo 10 km/tam a zpět/auto sice mám ale v létě je skútr moc prima takže jsem začal hledat na netu nějakou náhradu...byl jsem se i podívat na čínské skútry ale to jsem už odmítl protože už jsem jednoho měl a sehnat na něj pak nějaký díl byl problém -nemyslím teď ale po celou dobu provozu byl v tomto problém a taky ta spotřeba jak u starého nebo i u nových ..brrr mne už u pumpy oslovovali pomalu křestním jménem...vip zákazník... Rozhodnutí -volba padla tudíž na něco značkového.Nebudu tady pomlouvat jinou značku každý výrobek má něco do sebe..takže jsme doma po úvaze vybrali Suzuki Address 110-rozhodla cena 54 900/velký kufr v ceně/ dále velké kola ,udávaná rychlost a spotřeba 2 L,zdůrazním váhu/97 Kg/ a protože sem tam na skútru bude jezdit i dcerka tak jsme volili 125 ,dále náhradní díly pokud budou potřeba tak u této značky by neměl být problém,dá se i mimo el.startéru startovat i nožní pákou o čem se ještě nepsalo ..má to nazval bych to ruční brzdu kdy si při stojícím skútru zabrzdíte trvale po dobu stání zadní kolo brzdou

má to skutečné stupačky pro spolujezdce-ne nášlapy..

přilba pod sedlo vleze i nevleze záleží podle typu..

mechanické uzavření otvoru spínací skříňky..

okajos
okajos napsal 09.08.17 v 09:01

...nechci tu něco smazat tak volím tento způsob---mám už po první garančce a zatím je vše v naprostém pořádku-spotřeba sedí- ta možnost tkz ruční brzdy na zadní kolo je vynikající třeba v kopci na křižovatce či ve svahu u přejezdu...žádné držení páček či opírání nohama aby Vám skůtr nenacouval do někoho za Váma-prima vychytávka...nic nepraská a nic nedrnčí,sedí se na tom pohodlně..zatím jsem s tím pelášil krátce přes devadesát/nehoním to přece je to ještě v záběhu...jen jsem to zkusil../ a rezerva na ještě věší zrychlení tam určitě je..akorát snad jak je skutr studený a venku je zima tak na nohu chytne tak na 2-4 šlápnutí..startér chytá ihned

Ivetka234
Ivetka234 napsal 18.02.17 v 21:27 10b.

Drsná...a krásná!!!

radveee
radveee napsal 08.02.17 v 09:06 10b.

Hmm takové žihadlo

spike-cz
spike-cz napsal 06.09.16 v 11:11 10b.

Blacknin
Blacknin napsal 04.09.16 v 00:45 10b.

A ve městě opatrně, ať tě nezměří radarem.