Suzuki GSR 600 (2009)

Vlastník miki83
Vloženo 29.8.2016
Aktualizováno 29.8.2016

Rozhodně motorka na kterou budu vzpomínat s dobrými pocity. Šestka, která dokáže hodně odpustit, zároveň se nad 8 tisícema mění v divošku a dokáže pěkně řádit. Neměl jsem s ní jediný problém. Měl jsem jí sice krátce, ale v srdíčku má vyhrazené místo. Douf

První dojmy - Motorka mě sedla na první dobrou. Před ní jsem měl CBR 1000, ale pár let jsem na tom neseděl. GSR mi vše hned připoměla. Jsem rád, že jsem byl majitelem této motorky, příjemná, malá lehce ovladatelná s dostatečným výkonem a příjemným motorem. Podvozek je na šestku taky slušný.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pokročilému začátečníkovi, ženě, nebo někomu kdo nepotřebuje mít litra a při tom si chce užít výkon.

Doplňky na motorce - Výfuky Leo Vince, mini držák spz a miniblinkry.

GSR 600 jsem si vybral kvůli vzhledu. Naked bike se mi líbil hned. Když jsem si na ní prvně sedl, hned jsem věděl, že jí chci. Za rok co jsem jí měl, jsem neměl jediný problém. Po nasazení laděných výfuků Leo Vince dostala nový náboj. Výkon a točivý moment dostaly lepší průběh a od spoda šla lépe za plynem. Párkrát mi odpustila moje kopance a dokázala udělat radost. Mít dostatek prostředků na jinou, rozhodně bych jí pryč nedával. Spotřeba nebyla nějak tragická, s ladáky do 6L. Měla poměrně malý úložný prostor. Moc se tam toho nevešlo.