Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2013)

Vlastník Podas
Vloženo 28.8.2016
Aktualizováno 7.12.2019

Guzzina kterou jsem potřeboval.

Aprilia ETV 1000 Caponord: přeci jen už trochu starší s nějakýma mouchama.

První dojmy - Velká těžká kráva, jak já na ni vůbec vylezu? Nikdy jsem na tom neseděl a já si to jedu koupit ,vlastně už skoro rozhodnutý. Jen vytlačit motorku na silnici, mě stálo celkem dost sil. Start --- Najednou se změnila na obratnou živou Kozzu.Beru, není co řešit.

Motorku bych doporučil pro - těm co ví, co chcou, nebo těm co neví co chcou

Doplňky na motorce - přešité snížené sedlo můj první čin.(kluk z Opavy, hotovo do týdne cena 3490,- supr) Púvodní majitel tam vysloveně chtěl lité kola, které jsem ze začátku zas nemohl zkousnout já, Ted´ už se mi líbí. Kryt motoru od Stuchiho, je taky od něj --ten je supr. Jiné plexi a kryty na ruky.

Hele asi tak: Guzzi V 11 je samozřejmě výborný stroj. Jenže ona se mnou chce jezdit i žena , už se přidává i dcera a syn (v sajdě Jawy je to taky pořád nebaví ).Prostě V 11 je nejlíp pro jednoho.
Asi potřebujem další trochu cestovní stroj!
A to prohlásila manželka a ta se poslouchat musí.
Cesta domů cca 400 km , 3x sněžilo -duben, cestou byl i -1 stupeň.(no a mě to bylo úplně fuk a bylo mi krásně)
Ono to jede, připadám si jak na majáku, všechno až dokonale funguje. Skoro nevěřím.
Pouze ta výška a váha.
Do terénu se s ní moc pouštět nebudu, protože jak bych sebou lisknul, tak už to asi nezvednu. Nicméně troška offroadu určitě bude.Do dnes najeto něco přes 5000 km , výborný cestovatel. Akorát ten ukazatel průměrné spotřeby je úplně k hovnu.

Tak už jsem i spadl. při rozjezdu mi zdechla ,ztráta rovnováhy a už ležíme.
Je to dobře vymyšlené, nestalo se vůbec nic.
A ty posrané poziční světla, tak ty pudou ...!!!(co už mě stály nervů)
Musím pořídit jiné.

alterego
alterego napsal 18.07.18 v 14:25 10b.

moc pěkná,na mě moc vysoká , a ta V11 je taky krasavice. No a když už tak chválím, tak ta dívčina propagující naší značku Moto Guzzi do té galerie krasavic také dobře zapadá ...

kudrlik
kudrlik napsal 27.02.17 v 19:28 10b.

jojo - co jiného než blahopřání

Podas
Podas napsal 27.12.16 v 20:13

Vláďo, tak jsem si to taky představoval,jenže...Týden dovolené pondělí Brno, večer po okruhu Zlín a ráno směr Monte Negro. Někdy to prostě nejde, jak by člověk chtěl.I tak to bylo výborné

Vladimir
Vladimir napsal 27.12.16 v 18:08

Pěkný, pěkný to máš. Ale zájímalo by mě víc fotek lemansky zokruhu a NTXka z Durmitoru.

Tuck
Tuck napsal 21.12.16 v 23:56 9b.

Jo, taky se mi podarilo ji polozit - slapl jsem do diry, Stelvio se naklonilo a uz jsem to neudrzel. Nechal jsem si trochu snizit sedadlo a problem se zda byt vyresen.
Jinak me uz jen dopaluje nahnedla barva vyfuku - hodlam je sundat a necham si je cerne keramicky upravit (black ceramic coating).