renocar_unor

BMW R 1200 GS (2013)

Vlastník lada-revamp
Vloženo 22.8.2016
Aktualizováno 7.1.2017

Úžas nad skokem v technice.Radostné svezení.Dvě kila během chvilky(samo v němcích).Komunikace s gps jsem rád,že jsem ji koupil moře informací.

Motorka koupena od hpmotosport litvínov

Honda VFR 1200X Crosstourer: pátý bavorák a čím dál lepší

První dojmy - Sedla do ruky hned,jen jsem z počátku jezdil na Rain teď už mě nevyděsí ani Dyna.

Motorku bych doporučil pro - Na motorce může jezdit každej od 175nahoru a má trochu rozum,čekám na něj a nic.

Doplňky na motorce - Z doplňků mám padáky,malej topcase,malej tankvak a hlavně takovej malej váleček
jmenuje se EnduroPro a ten z toho dělá divočáka.

Asi se nedá vytknout nic,protože to jede zatáčí brzdí péruje a nežere.Trochu mi vadí
zvuk teplýho motoru jsme zpět u 1100GS,ale dá se to odpustit.Sednul jsem v pátek
na 1150GS Revamp a hrůza,hodinu jsem přestavoval nohy a ruce,abych se někam trefil má ale velkou výhodu v nekonečným pérování .Letos jsem musel zůstat doma kvůli vážným rodinným problémům,ale příští rok konečně vyrazím po stopách starých RZ do Alp mám to přichystaný od loňska.LC je motorka do Alp,vodí se jak 650tka
jede jak ďas,brzdy se geniálně dávkujou,odpouští i prasárny v zatáčkách takovej podvozek díky těm leverům nemá nikdo,těžiště super ve vracečkách vůbec nepadá na nohu no koncert.Jediná slabina je za řidítkama,ve dvaašedesáti už některý součástky zloběj,hlavně ruce,ale tempomat to zachraňuje,ten jsem měl na RT a ujel jsem za 22hodin 1705km rekord,který už nebudu překonávat.Dost žvanění je to super stroj asi poslední v mým životě,ale stojí za to.

lada-revamp napsal 31.10.19 v 11:47

Do chodby mam dvoukřídlý 120cm,ale do kramu jsem zajížděl 1m dokonce zešikma,je to dobrý chodit okolo něj několikrát denně,akorát přítelkyně je malá tak si občas tukne hlavou,kdyby to byla manželka tak mě asi vyžene.Kdysi jsme s bráchou kupovali banďoura 1200 a ten chlap měl francouzský dveře na zahradu a na zimu ho dával do obejváku kousek od krbu "bomba" a jeho manželka souhlasila to je zázrak.Užívej Bramboráčka a vždy ve střehu,za čtrnáct dní mi bude 65 a furt se ho nemůžu nabažit je to super mašina,akorát čekám na rozum a ten zatim nikde.Příští rok chcem zkusit Bosenský šotoliny tak jsem zvědav.Konec kecú měj se.

DeanNESTLE
DeanNESTLE napsal 31.10.19 v 10:14 10b.

Luxus, jak široký máš dveře do předsíně? Taky bych chtěl na takovém místě parkovat GS, ale moje "devadesátky" na to mají jiný názor

lada-revamp napsal 21.07.17 v 08:25

Takže šotolinky se povedly,mělo nás jet pět a nakonec zase ve dvou,asi popátý,ale nevadí mám kliku na kamarády.Anakee Wild mě z počátku děsily,páč se to kroutilo jak had zatáčky natřikrát než jsem se to naučil a nebo se dopekly nebo obrousily.Už jsem zas na Dubou honil silničáře.Kamarád má pneuservis a když mi popsal co dělaj špunty v zatáčce tak se mi udělalo blbě,ale dobrý.Docela klika,že má GS LC protiskluz a pacuje kurva dobře.Jeli jsme známou Assietu a můžu říct,že na Touranzech bych asi padal to byl chvilkama humus a taky odcházeli ruce.Alpy jsou bombastický a každej se dá najít něco novýho.
Tak se opatrujte.

lada-revamp napsal 16.05.17 v 21:02

Takže prd,Alpský RZ monte Karla se nepojedou.Podlehnul jsem cestopisům Alpské šotoliny.V červnu
sedáme na motorky a tradá.Jsem zvědavej kolik nás pojede,protože většinou má zájem pět šest lidí
a pak jedeme ve dvou,ale dobrý,sám už nikdy nejedu.Už jen přezout na Anakee Wild,protože si musím
zvyknout na špunty,nějak jsem znejistěl,prd najeto a roky přibejvaj.Tak uvidíme dám vědět.
Všichni se opatrujte.

lada-revamp napsal 11.12.16 v 13:15

Moc fotek není třeba jsou jich celé katalogy je to moje radost.