Suzuki VX 800 (1996)

Vlastník VitekV
Vloženo 21.8.2016
Aktualizováno 21.8.2016

Je to zajímavý kousek. Je to takový hybrid, moc jich není.

První dojmy - Zatím jsem na ní moc nejel. Ještě není na značkách. Musím na ná pár věcí udělat, je v původním stavu od majitele z Německa. Byla pravidelně servisována a moc neježděna. Pnue jsou 14 let staré a skoro nejeté.

Má malý rejd, trochu hůř jde do zatáček, což je u provedení této mašiny normální. Ani ryba ani rak. Hybridní vlastnosti normální mašiny a čopra. Krásný zvuk, táhne pěkně od spodu a má pěkný design. Jinak není složité na ovádání, není záludná. přední vidlice je poměrně dost měkká, zadní vidlice má nastavitelné předpětí pružin i tlumení tlumičů - ještě jsem netestoval. Pro spolujezdce místa dost a myslím, že to bude i pohodlné. Spotřeba by měla být okolo 3,5litru. Původní majitel měl prasklou nádrž a tak kapající benzin trochu rozežral boční plast, nádrž se musela zavařit. Jinak jsem jen vyměnil olej a dal jsem do ní nový aku. Nic víc na ní nebylo potřeba.

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:05 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

findejs1310
findejs1310 napsal 02.09.16 v 15:38

Vypadá fakt doooost dobře
Je vidět že byla v dobrých rukou
A navíc krásná barva

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.08.16 v 19:30 10b.

Parádní kousek přeji pohodu v sedle.

VitekV
VitekV napsal 22.08.16 v 12:32

Díky za komentáře. Prosím, kolegové, co máte VX 800, pomozte. Potřebuji nutně kopii velkého techničáku s hodnotami zátěže na nápravy (položka N). Bez toho to nemohu přihlásit. Děkuji.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 22.08.16 v 05:56 10b.

Krásná klasika. Takové mašiny už nikdo nikdy dělat nebude. Ať slouží. A příště se víc rozepiš.