Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník Fazerrli
Vloženo 21.8.2016
Aktualizováno 29.4.2020

:o)) prostě strom , slušný a pohodlný cesťák s parádní spotřebou a výkonem :o) myšleno na delší cestování

Honda XL 1000V Varadero: zatím zbytečně velká ,ale třeba časem :o))
Kawasaki Versys 650: model okolo roku 2012 vypadá jak UFO , :o) bez urážky majitelů

První dojmy - :o) první dojmy úžasný ,překvapí ovladatelností

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu se líbí, jen bych asi nedoporučil pro menší 170cm , ale kdo je šikovný ,tak si poradí :o))

Doplňky na motorce - :o) malá úprava viz

Přecházím ze skůtra Yamaha X-max 125 ( výborný stroj i na dlouhé cesty ) ,chtěl jsem něco více cestovní a o něčem jako V-Strom, Varadero jsem dlouho snil ,koupil jsem slušně vybavený stroj a zdá se i ve slušném stavu ( dám více fotek až naleštím )
jízda zatím jen zkušební :o) , ale hned padla do ruky , měřím 176cm , váha cca76kg a je to úlpně ideál , je dobře vyvážená a ovládá se uplně v pohodě,
pokud udělám řidičák ,dle nových postupů je to docela mazec ,napíšu víc zkušeností , zatím můžu psát jaký saponát je dobrý pro moto i pro ruce :o)))

Jooo, v pátek jsem uspěšně udělal zkoušky ,už jen až vystaví průkaz ,mají na to 20 dnů, snad to bude dřív . A konečně budu moci vyrazit :o))
Doufám že babí léto bude alespoň do listopadu

Už můžu více popsat jízdní dojmy a jsou parádní , jak bylo hezky , nic člověka neudrželo :o)
Moc hezky se ovládá, jako by vážila mnohem méně než má ,pohodlný posez, slušný zvuk , zrychlení pro cestování je dostatečný. Po pár kilometrech se clověk nebojí s ní v zatáčce lehnout , drží slušně.
Plexi výborně plní funkci , i při rychlosti přes 150km/h se můžu kochat ,koukat na všechny strany a s hlavou to nic nedělá :o) ,samo sebou jezdím podle předpisů.
Nikdy bych neřekl ,že vyhřívané hefty tak potěší , hlavně po ránu cesty do práce, výborná věc

Letos od března jezdím , jak jen to jde a čím dál víc člověku sedí

V srpnu 2017 delší trasa Havl.Brod - Vysoké Tatry přes Zakopane PL a můžu jen chválit

Trasa okolo 450 Km ,ráno se v klidu vyjelo a nebýt píchlého kola na jedné z motorek , :o) která měla ještě další smolné poruchy , přestala dobíjet baterie. Tak jsme dojeli za světla , ale V-Strom úplně v pohodě ,moc pohodlné cestování. Takže se vyzkousělo i cestování v noci , svítí parádně a přídavná led parádně doplnily rozhled a to je mám stažené dolu ,aby neoslňovaly . Stále víc mi motorka sedí a ovládá se krásně, dříve trochu brněly ruce z toho ,že to člověk držel křečovitě a nepoužíval k řízení i tělo , jak se to člověk naučí ,brnění jde pryč . Ten požitek z jízdy + krásná příroda ,těžko popsat , to se musí zažít :o) krása ,krása, krása

Fazerrli
Fazerrli napsal 10.11.18 v 21:59

jjj obě nohy na zemi, sice ne paty, ale i kdyby jen jednou nohou, tak to stačí.
A když jsou padací rámy, tak se není čeho bát . Je to o šikovnosti, jezdí s tím i holky .
teď jsem se měřil a bez bot 78cm od kulí k zemi

JožoM
JožoM napsal 06.11.18 v 19:01

Ahoj. Tiež chcem kupit tuto motorku a som rovnako vysoky ako ty. Nie prilis velka? Dočiahneš oboha nohami na zem?

Clint.
Clint. napsal 13.01.18 v 21:41 10b.

Z tvojich radku vidim nadseni a spokojenost a je to jak bych to psal ja, jsem z ni stale unesenej a to po 40tis km, tak at ti to taky vydrzi a at stale bavi a nezklame, jasna desitka

Fazerrli
Fazerrli napsal 23.08.16 v 14:28

děkuji , už aby to bylo

pelito
pelito napsal 21.08.16 v 18:48 10b.

ať brzo jezdíš