renocar_unor

Triumph Thruxton 900 (2013)

Vlastník BeeGee
Vloženo 20.8.2016
Aktualizováno 14.4.2018

Lepší než jsem myslel že bude 😃

První dojmy - Po více než 17 ti letech první velká motorka , první jízda cca 120 km domů po vlastní ose, naprostá bomba!

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem kdo by chtěl motorku s klasickým designem

Doplňky na motorce - Tak dávám nové fotky , kneepad a retro barva na gumách dneska odpoledne

Klasika s novým srdcem , je to se vstřikováním, ale jsou tam pěkné atrapy karburátorů, jízda až překvapivě pohodlná , max jsem dával za den 350 km. Jinak jízda kolem komína a na pohodičku. Na mě ma tak moc výkonu že si s ním vystavím na hodně dlouho, max rychlost jsem zkusil do 200... a už nikdy vícekrát, hodně fouká a vypadá to nebezpečně😃. Zatáčky miluje jen já mám ještě hodně co učit . Bylo by fajn vyjít někdy ve více lidech na pohodovou jízdu s podobnými motorky.

Update leden 2017:
Dneska je sice chladno a všude sníh , ale potřeboval jsem ho alespoň nastartovat a poslouchat ... To asi znáte tak jsem si říkal že k tomu napíšu pár řádků.
Za půlku sezony jsem najezdil cca1500 km převážně kolem komína , a o víkendech. Nejdelší cesta byla myslím k hradu Pernštejn. Jezdil jsem hodně opatrně, ostatně o tom svědčí i to že mě nad Blanskem z kopce dolů předjel nějakej blázen na kole co si myslel že je na tour de france ... Ja se za to nestydím a navíc jsem nebyl sám, vzal i kolegu každopádně zážitek
Ježíšek byl štědrej a donesl mi origo flyscreen, olej + filtr, padací rámy se motech, taknvak a saddle bag od sw motech legend gear, letos s ním chci podniknout delší cesty tak uvidíme jak se novinky osvědčí.
Na začátku sezony se nám rozroste rodinka tak uvažuju o zvýšení bezpečnosti a koupím buď airbag vestu nebo bundu se zabudovaným airbagem.
Ať už je venku hezky...
Update duben 2017
Tak dneska jsem konečně dodělal dílo , namontovaný flyscreen a padáky , už se jen vyspat , mít dobré počasí a jde se zkusit😉

john-mcclane
john-mcclane napsal 24.01.21 v 12:15 10b.

Zelený Thruxtony jsou stejně nejlepší.

_Tomo_
_Tomo_ napsal 24.11.20 v 22:52 10b.

Nádhera, přesně po téhle barevné kombinaci toužím! 10b

Michal.72
Michal.72 napsal 18.04.18 v 10:56 10b.

Super chlape decentní ale přitom mocný úpravy dávám deset

rudirt
rudirt napsal 01.05.17 v 17:50

Stará dobrá anglická klasika.
To provedení je fakt nadčasové.
Asi bych si dovedl představit,
že bude se mnou min. do důchodu...
Přeji spoustu báječných kilometrů !!! 10 b.

lonza
lonza napsal 21.01.17 v 19:15 10b.

A to je pěkný Triumph,10bodů jasných.Ať to jezdí bez nehod.