Honda Shadow Aero (1999)

Vlastník dobrman001
Vloženo 19.8.2016
Aktualizováno 19.8.2016

Je to velká fešanda a na první pohled jsem se do ní zamiloval. Marauder vz 800 byl taky kouzelnej ale tohle je opravdu macek

Motorka koupena od FIRMA:JHMoto (Horní Žďár)

První dojmy - Abych pravdu řek tak jsem si říkal,,čoveče dáš to''? Takovej kus mašiny? No a tak jsem nased,nastartoval a rozjel. Hned po rozjezdo jsem se málem vylít z kůže. Tohle jsem ješte nikdy na motce nezažil. Byla to taková paráda že jsem nechtěl ani zastavit. Musel jsem málo benzínu ;-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí komukoli ale skošenějšímu motorkáři protože těch 300 kg je znát ;-)

Doplňky na motorce - Dokoupil jsem zadní válec a plexi

Najel jsem zatim 2000 km a můžu říct že na pohodlnějším chopperu jsem ještě nejel.Perfektně se vede a krásně sedí v zatáčkách. Ne ze bych jí honil jak nejakou lehnu ale fakt krásně drží stopu.Přemešlim co bych jí dal za mínus a asi jen ty brzdy! Mohli by bejt opravdu lepší. Supr je i to že má drahá polovička si nemuže pohodlíčko vynachválit. Minule mi říká taťko já málem i usla jak jsem se uvelebyla a to jsem šel do kolen

Takhe jsem ji koupil ale už jsem udělal malé úpravy

FF65
FF65 napsal 27.09.16 v 23:45

Můj kousek a maximální spokojenost.

FF65
FF65 napsal 11.09.16 v 01:40 10b.

Ahoj,omlouvám se,ale mám dotaz o radu. Chci si pořídit Honda Shadow Aero (2004), najeto asi 34 tis. km. Mohl bys mi poradit, na co se mám zaměřit, abych třeba odhalil nějakou závadu?Jak jsi spokojený a jaká je spotřeba?Pak i poradit, kde bych koupil plexi za rozumný peníz. Tak jestli tě to nebude obtěžovat a mohl mi poradit a odepsat.Je mi přes půl století a rád bych si pořídil hezkou chlapskou hračku a tahle se mi moc líbí.
Dík Fanda.

Márfi2Dy
Márfi2Dy napsal 04.09.16 v 20:11 10b.

Toš také tuner To se mi líbí! Přeji, ať ti vzkvétá, kradosti i potěchu oka Jasných 10b

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.08.16 v 19:46 10b.

Parádní Hondice přeji pohodu v sedle.

žižala.
žižala. napsal 24.08.16 v 07:27 10b.

Parádní strojovna.