Honda CR 250 (1998)

Vlastník 33polda33
Vloženo 15.8.2016
Aktualizováno 15.8.2016

Je to pila a vážně ostrá motokrosová motorka 😊💪👍.

Kawasaki KX 250: důvod neuveden
Suzuki RM 250: důvod neuveden

První dojmy - Z počátku jsem měl z té motorky až strach, ale postupně jsme si na sebe zvykli 😃 👍. Občas mě ještě furt něčím překvapí a dá mi pořádně zabrat, ale i to k tomuhle sportu patří 👍.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo nemá strach že s toho občas vycestuje 😃👍👌

Doplňky na motorce - Výfukové koleno HGS

Tento stroj jsem si pořídil v březnu 2015. Furt jsem sháněl Hondu protože '' Honda je Honda '' nemohl jsem na žádnou narazit dával jsem tomu čas a mezi tím jsem koukal i po kx 250 nebo po rm 250 , ale pak náhodou jeem na razil na tohle Cé-eRko dvěpade a prostě jsem jí chtěl. Kupoval jsem to s tim že tekli předni vidle. Tak jsem si řikal. To je pohoda. Necham přetěsnit a bude se lítat, ale opak byl pravdou. Jeden tlumič zcela na maděru. Vydřený pouzdra a vnitřní chrom trubka jak kdyby jí vzal někdo palicí. Nic méně jsem pak sehnal jiný tlumiče z Hondy CR-F 250. Hned jsem také dělal brzdy protože takovou prasárnu jsem snad jestě neviděl. Dal jsem nový dezky. A koupil opravnou sadu na třmeny jak na předek tak na zadek. Hned tobuž konečně brzdilo jako prase. Od té doby tak nějak pořád jen jezdím. Pravidelně měním olej v převodovce a do benzínu dávam jen kvalitní sintetiku v poměru 1:33. S motorkou jsem nadmíru zpokojen. S kámošem jsme se nejdříve vozili jen tak po lesních cestách nebo po loukách, ale to už pak nebavý. Tak jsme zavítali na trať. O 200% něco jinýho než pole. Z prvu jsme jezdili jsnad jen 1-2, ale je to jen o tréninku. Když člověk bude jezdit tak se i naučí 😃💪👍.

33polda33
33polda33 napsal 19.08.16 v 10:46

Zelinář
Zelinář napsal 15.08.16 v 10:26 10b.

Taky jsem mel tu cest a jelo to jako prase