BMW K 1200 RS (1999)

Vlastník Sete
Vloženo 14.8.2016
Aktualizováno 12.5.2017

Vloženo: 06.01.2017, Uskutečněno: 19.11.2016, Stav tachometru: 55574 km, Zhlédnuto: 52x

Na podzim jsem udělal základní údržbu. Výměna oleje + filtru, vyprání a naolejování K&N filtru, výměna palivového filtru, svíčky NGK, nová manžeta čepu teleleveru, nové pneu. Dlužno podotknout, že takhle zahnojený vzducháč jsem ještě neviděl... Byl pokrytý vrstvou mazlavého blátíčka zdobeného mrtvým hmyzem. Překvapila mě účinnost origo K&N čističe, který si s tím hnojem sice na dvakrát, ale přesto poradil a filtr je zase jako nový. No a palivový filtr byl pro jistotu ještě původní, bylo na něm datum 1998

MotoMike (-1) napsal 08.01.2017 v 17:35

• Brzdová hadice, jakou svět neviděl...

Od začátku se mi zdála přední brzda nějaká divná, pocit na páčce gumový, po opětovném zmáčknutí citelně ztvrdla. Po návratu z víkendu ve Varech jsem započal výzkum a závada se projevila nečekaně rychle. Po opětovném zmáč

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.08.2016
    Uskutečněno: 14.08.2016
  • Wellness víkend ve Varech

Vyrazili jsme s manželkou na wellness víkend do Varů a abych z toho taky něco měl, jeli jsme na motorce ;-) Děti pohlídali brácha se švagrovou a jelo se. Ubytováni jsme byli v Resortu Poppy a spokojenost, jídlo, ubytován

Typ: Dovolená
    Vloženo: 14.08.2016