MZ ETZ 251 (1989)

Vlastník Pavelx
Vloženo 7.9.2006
Aktualizováno 18.10.2007

Je to moje první větší motorka po Simsonu :). Má dobrej odpich a táhne taky moc pěkně, bral bych trochu větší maximálku. Má vrtaný kotouč, byl tam už od předchozího majitele, takže původ nevím, kufr (perfektní věc). Planuji maximálně podsvícení, jinak žá

Zkušenosti: Dobrá ovladatelnost, solidní brzdy, poměrně vysoké vibrace, ale co chcete po tak starém stroji :)). Jinak vypadá docela dobře. Díky vibracím se mi stalo, že moto najednou přestalo jet, vypadla pojistka, takže musím upravit pojistkovou skříň tak, aby se to nestávalo, není to příjemné, když vám to chcípne v kopci na rušné křižovatce v Brně :). A už mám i první zkušenosti s položením:), odnesl to kufr a zadní světlo, ti bystřejší už asi tuší, že jsem šel na zdaní.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 18:22 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses zase mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

Rybizek
Rybizek napsal 20.06.07 v 18:46

nice bike!!!!

Pavelx
Pavelx napsal 04.03.07 v 09:06

Krom první fotky jsou všechny z cesty do Blanska za kamošem ;)

marin.zem
marin.zem napsal 22.02.07 v 22:49

Zdarec,pěkná musím říct... ,jinak to poslední foto je focený v blanenskejch zatáčkách že jo?Tak se někdy domluvíme,a někam vyjedem...měj se a ať slouží

Pavelx
Pavelx napsal 28.12.06 v 11:50

Tak co lidi? je tu teda někdo od Brna? Co chvila je teplo, tak bychom za pěkného počasí mohli někam vyrazit. Se ozvěte.