BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník Andreman
Vloženo 14.8.2016
Aktualizováno 24.8.2018

Zkušeností jiných mluví za vše. V podstatě se vyrábí už desítky let s minimálníma změnama. Chci jí na cestování a k tomu je.

První dojmy - Přišla mi široká na spodku , úzká nahoře a mechanický jemná jak kladivo na kovadlinu. :-) hlučnost při řazení , válce do stran i hmotnost je něco na co si musí člověk zvyknout . Stejně jako že to neni vodník :-)

Motorku bych doporučil pro - někomu kdo ho unese i když nejede . Je to fakt mastodont :-D ale když jede , tak se váha ztrácí .

Doplňky na motorce - padáky , velká zásuvka, deflektor na plexi , origo alu kufry ,

Chci cestovat . Mám slušnou výšku a to taky zužuje výběr . Chtěl jsem něco spolehlivého , pohodlného . Navíc se mi líbí .
Výhoda oproti Alpu co mám je jízda ve dvou s nákladem. Brambora má pořád dost síly aby nás odvezl , abych něco i předjel nebo aby zrychlil když bude potřeba bez nějakých prodlev.
Líbí se mi univerzálnost . Silnice je opravdu v pohodě . Polňačky taky. Lehký terén taky ujde ,ale už je znát ta hmotnost a šířka na spodku.
Myslím , že BMW není třeba představovat a navíc nemám ještě moc najeto

...a ani nenajedu ..víc jak rok mi stojí moto v servisu , protože firma BMW není schopná dodat jednu hřídel ...víc jak rok ...ani BMW v německu... prý problémy s externím dodavatelem ...musím říct ,že je to pro mě hodně velký zklamání . Od takový firmy jsem čekal (zvlášť při těch cenách) , že díly budou maximálně do 14 dnů...

magoss

Děkuju oběma
ať vám taky slouží

findejs1310
findejs1310 napsal 15.08.16 v 18:44

Mastodont to je ale zase vydrží jako kůň
Ať dobře slouží

Petr_TA
Petr_TA napsal 14.08.16 v 16:22 10b.

Dobrá volba