Yuki TR 125 (2004)

Vlastník Burys14
Vloženo 14.8.2016
Aktualizováno 14.8.2016

Koupil jsem jí neplánovaně od známý, víceméně proto,že se naskytla za výhodných podmínek a zrovna jsem neměl žádnou větší motorku. Stále mám pouze řidičák A1 a letos na Yamahu TDR nejsou prostředky. Mám jí spíš na přechodnou dobu.

První dojmy - Po první jízdě hned letěly do háje řídítka, protože jsem se nechtěl hned zmrzačit. Někdo tam dal asi z nějaký pitbiky. Dal jsem tam starší široký řídítka z hrazdou a jízdní vlastnosti se díky tomu zvedly o 200%. Jinak trochu si zvykám na podvozek.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí začátečníkům, na dojíždění do práce, nebo na občasnou projížďku.

Motorka má velmi slušné brzdy, nízkou spotřebu a celkem dobrý zvuk. Líbí se mi, že je na dospělých kolech a celkové působí velmi dospěle. Kolem otáček, kdy má motorka maximální výkon. Jel jsem s ní lehký terén, ale drapák je strhanej a tak na mokré trávě nijaký extra výkon nepředvádí. Jinak motorka tlumí velmi dobře a jízda po rozbité polňačce je příjemná. Vzhledem k tomu, že je to klasické enduro, není zde žádný úložný prostor. Také přístup ke karburátoru a baterii není příliš dobrý.

Asso2
Asso2 napsal 08.09.19 v 21:23 10b.