BMW K 1200 LT (2008)

Vlastník miruna
Vloženo 10.7.2007
Aktualizováno 1.6.2015

Vyhřívané rukojeti,vyhřívaná sedla ,stavitelné vysoké plexi, tempomat, rádio, CD, zpátečka, block computer (teplota, prům. rychlost, dojezd, spotřeba), hlavní elektrický stojan, plně integrální ABS, alarm BMW, centrální zamykání

Honda GL1800 GoldWing: Golďas nemá elektrický hlavní stojan a štít. Je teda fakt, že zase topí na nohy, ale LT je LT.

První dojmy - Mám jen druhé dojmy a tak skutečně nevím co zde psát.

Zkušenosti: Jen dobré. Pomluvy od lidí co na této motorce ještě neseděli, jsou jen z neznalosti. Já měl obavy ,že s tak těžkým stojem se nebude dát jezdit jinak než rovně , ale po prvních pár kilometrech jsem z jízdy doslova unešenej. Tak na motorce je najeto cca 3000km a po zkušenostech s Hondou VTX je to svezení o 100% lepší. Já měl vždy jen cruisera a tak nemám možnost srovnávat se silniční motorkou, je to promě to nejpohodovější svezení co jsem zažil. V roce 2013 koupeno druhé LT 2008 a pak již nevím co dál. Je to nejvybavenější motorka na trhu a tak je strašná škoda , že ji už nedělají. Zakoupeno tedy nové LT a to 2009/5 do provozu a tak, asi nejposlednější co šlo. Téměř za cenu GT 1600 a to s výbavou , kterou na GT a GTL nedali.

Cesty: Ne srazy

Další info: Výměna za VTX 1300 a nelituji toho . Mám rád výbavu auta, ale vadí mi čtyři kola, tak jsem koupil něco co to splňuje obojí a snad se na nějaký čas budeme snášet.

hromosvody
hromosvody napsal 08.03.16 v 08:09 10b.

Je to prostě kus pořádný mašiny a hlavně to pohodlí

Čoproň
Čoproň napsal 19.02.12 v 21:48

Je to fakt auto na dvou kolech. 10b

Rady
Rady napsal 27.02.10 v 09:02

Zdravim te krajane a davam ti 10

miruna
miruna napsal 17.08.07 v 10:27

Tak ABS je opraveno a ten výkon je informace od prodejce a je mi to jedno. Díky

Biker98
Biker98 napsal 16.08.07 v 10:13

tak by me zajimalo podle ceho jsi poznal zvyseny vykon?Jo a neni to DUAL ale Full Integral.