Ducati Multistrada 620 (2006)

Vlastník Luba98
Vloženo 10.8.2016
Aktualizováno 12.8.2016

Od malička se mi Multistrada líbila, měl jsem model Maisto - červenou tisícovku, v těch dobách jsem si říkal, že se mi tenhle sen nesplní...o 10 let později je tu!

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou)

Kawasaki ER 6N: Byla moc malá, nezaujal mě zvuk motoru
Honda XL 650V Transalp: Chci si užívat především na asfaltu, bál jsem se, že bych postrádal fun factor
Suzuki DL 650 V-Strom: Příliš drahé kusy, nezaujala mě, obával jsem se sterility
Honda CBF 600S: Obával jsem se projevu čtyřválce, kdy by hučení v nízkých otáčkách přešlo do hlasitějšího hučení ve vysokých otáčkách; chtěl jsem ročník 2008 - 2010, se snížením výkonu by vyšla téměř na 100 tisíc, jsem stále ještě student

První dojmy - Zaujala mě její hravost, nádherný zvuk motoru, lehkost srovnatelná s Varaderem, příjemný posez, lehké vibrace, vzhled a to, že je to ducati. Když jsem se na ní poprvé projel, nepřišlo mi, že by měla nedostatek výkonu, spíš bych řekl, že ho pro mě má tak akorát.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, kterým stačí 63 italských koní pro zábavu a nemají hluboko do kapsy.

Průměrná spotřeba - 4.58 l/100km

Neuvěřitelně se mi líbí projev motoru, který se lehce vytáčí a nádherně při tom duní až řve, jenže když si tohle užíváte i na trojku, najednou jedete 150 :D odpružení je tvrdšího charakteru, což by člověk od Ducati očekával, ale dokáže přejet spoustu nerovností jen s menším zaváháním. Tenhle stroj jsme koupili s novými rozvody a desmo podložkami, vyměnil jsem olej, brzo ji nechám přezout a na podzim na ní konečně vyrazím, ještě jsem nedovršil 18 a tudíž na ní nemůžu jezdit :( :D nejlíp se tahle motorka chová na zakroucené silnici, kterých mám okolo bydliště mnoho a mnoho kilometrů, takže se nebojím, že bych se nudil.

Luba98
Luba98 napsal 29.12.16 v 20:20

Díky, kucí

Barcus
Barcus napsal 29.12.16 v 20:14 10b.

Jojo, krásná a divoká Italka!

bashira
bashira napsal 29.09.16 v 02:40

Pěkná červená ducna hodně krásných km:)

Luba98
Luba98 napsal 24.08.16 v 20:16

Děkuju! mám pocit, že jsem nedávno koukal na tvýho Firestorma, je to možný?

Normik
Normik napsal 24.08.16 v 19:59 10b.

Moc pěkná, i fotky