Kawasaki Z800 (2016)

Vlastník Fixka
Vloženo 8.8.2016
Aktualizováno 8.8.2016

#5 - Pohodové odpoledne

Vloženo: 14.08.2016, Uskutečněno: 14.08.2016, Stav tachometru: 605 km, Zhlédnuto: 32x

Dnes jsem si vyrazil na malou vyjížďku k Třinci. Jelikož se věnuju Požárnímu Sportu, tak jsem se jel mrknout na tamní závody (do vesnice GUTY), kam mě pozvala kamarádka. :)

Cesta byla v pohodě, svítilo sluníčko, ideální podmínky pro jízdu. Moje trasa tam i zpět byla následující.

STJ -> NJ -> Příbor (po 4pruhu) -> Frýdek-Místek -> Třinec -> Oldřichovice -> GUTY!! -> Smilovice -> Střítež -> Hnojník -> Frýden Místek (po dálnici) -> Rychaltice -> Hukvaldy -> Mniší -> Vlčovice -> Frenštát p. Radhoštěm -> Rožnov p. Radhoštěm -> Zubří -> Valašské Meziříčí -> Krhová -> Hodslavice -> Bludovice -> NJ -> STJ

Na cestě zpět jsem mezi Zubří a Val-Mezem potkal krásný slejvák, že jsem z toho byl mokrý až na pr**li.. A vzhledem k tomu, že v Zubří a Zašové dělají úpravy vozovky, taktéž podle toho oblečení a mašina vypadá .. Oblečení je už umyto, naimpregnováno, ovšem mašina musí počkat do zítřka.

Jsem rád, že jsem si vyzkoušel jízdu v dešti, kawa drží jak přibitá :) Možná je to Dunlopkama, kdo ví. :)

• #4 - Staří přátelé

Dnes jsem si vyjel se svým bývalým spolužákem ze střední a jeho přítelkyní. Oba jezdí na krásných strojích od Hondy. :) Naše cesta byla taková, dá se říct, rekreační:STJ -> NJ -> Rybí -> Štramberk -> Kopřivnice -> Lu

Vloženo: 12.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • 3. vyjížďka - Narozeninová !!

Včera jsem vyjel s kolegou směr Ostrava k Avionu, protože na nových boxerkách UA nechali ten plastový čip :D Vyjel jsem s kamarádem z NJ, který jezdí na CBF :) .. Cesta byla následující: NJ -> Příbor -> Skotnice -> Mo

Vloženo: 12.08.2016
    Uskutečněno: 11.08.2016
  • 2. vyjížďka

Dnes jsem si vyjel jen z lehka po známém okolí .. :) Starý Jičín -> Nový Jičín -> Valašské Meziříčí -> Rožnov p. Radhoštěm (1) -> Frenštát p. Radhoštěm (2) -> Věřovice -> Mořkov -> Bludovice -> Žilina -> Nový Jičín -> St

Vloženo: 09.08.2016
    Uskutečněno: 09.08.2016