Kawasaki Z800 (2016)

Vlastník Fixka
Vloženo 8.8.2016
Aktualizováno 8.8.2016

3. vyjížďka - Narozeninová !!

Vloženo: 12.08.2016, Uskutečněno: 11.08.2016, Stav tachometru: 368 km, Zhlédnuto: 32x

Včera jsem vyjel s kolegou směr Ostrava k Avionu, protože na nových boxerkách UA nechali ten plastový čip :D
Vyjel jsem s kamarádem z NJ, který jezdí na CBF :) .. Cesta byla následující:
NJ -> Příbor -> Skotnice -> Mošnov -> Stará Ves nad Ondřejnicí -> Krmelín -> Ostrava ... Odtud jsme se vydali do Motobaru u Hanky v Bravanticích: Ostrava -> Klimkovice -> Bravantice. Dali jsme si nějaké to tekuté občerstvení a letěli domů :) Bravantice -> Bílovec -> Bílov -> Pohořilky -> Kujavy -> Kostelec -> Fulnek -> Hladké Životice -> Kunín -> Šenov u NJ -> NJ.

Vyjížďka nám se vším všudy trvala asi 3 a půl hodiny. Bylo to výborné, sluníčko svítilo, krásná krajina .. :) Takže suma sumarum jsem si na narozeniny krásně užil na krásce. ♥ Jediná věc, co mě na konci zamrzela a doslova nasrala, bylo položení při parkování doma :/ Patří to k tomu, ale aby se mi to stalo hned ze startu... No, nehorázně mě to mrzí a vyčítám si to, ale byl jsem něžný, tak jsem ji pomaličku položil Je lehounce škráblá na kraji (viz fotky)..

• #5 - Pohodové odpoledne

Dnes jsem si vyrazil na malou vyjížďku k Třinci. Jelikož se věnuju Požárnímu Sportu, tak jsem se jel mrknout na tamní závody (do vesnice GUTY), kam mě pozvala kamarádka. :) Cesta byla v pohodě, svítilo sluníčko, ideál

Vloženo: 14.08.2016
    Uskutečněno: 14.08.2016
  • #4 - Staří přátelé

Dnes jsem si vyjel se svým bývalým spolužákem ze střední a jeho přítelkyní. Oba jezdí na krásných strojích od Hondy. :) Naše cesta byla taková, dá se říct, rekreační:STJ -> NJ -> Rybí -> Štramberk -> Kopřivnice -> Lu

Vloženo: 12.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • 2. vyjížďka

Dnes jsem si vyjel jen z lehka po známém okolí .. :) Starý Jičín -> Nový Jičín -> Valašské Meziříčí -> Rožnov p. Radhoštěm (1) -> Frenštát p. Radhoštěm (2) -> Věřovice -> Mořkov -> Bludovice -> Žilina -> Nový Jičín -> St

Vloženo: 09.08.2016
    Uskutečněno: 09.08.2016