Triumph Tiger 1050 (2012)

Vlastník MacaCZ81
Vloženo 8.8.2016
Aktualizováno 6.1.2017

Tříválcový Triumph Tiger - bílej tygr.

Motorka koupena od Soukromá osoba

Honda VFR 800X Crossrunner: Nový model-cena.
Yamaha MT-01: Málo strojů na výběr.

První dojmy - Parádní stroj, pohodlí. Po otestování pár strojů vyhrál Tiger. Už si začínám zvykat.

Motorku bych doporučil pro - Asi fakt větším chlapům. Cestovní stroj se sportovním duchem.

Doplňky na motorce - Z doplňků je toho tam dost- origo všechny kufry, centál, vyhřívané rukojeti, padací rám, mazání řetězu a slušivá koncovka SC-Project s nádherným zvukem.

Hledal jsem nějakej stroj k mé postavě. Jsem vysokej 190 cm a mám těžké kosti )).
Po odzkoušení MT-01, BMW R 1150, XJR, B-King jsem sedl na Tigera a ten hned pěkně sedl. Velikost, pohodlnej posez, výkon. Na inzerátech jsem našel Tigera 1050 SE ročník 2012 a už je doma.
Na reakci plynu si zatím zvykám, chce to hodně citu. Poslouchá na každej pohyb, akorát ten začátek se musí jemně jinač cukne.
Sice je trochu těžkej, ale při jízdě jsou kila pryč. Budu muset pořešit ukazatel rychlosti, ten tam chybí. Když mám šestku a přibrzdím na šedesát, tak po otočení plynu není znát že tam je, hned to frčí jak na čtverku a při vyšší rychlosti už tam kopu další rychlost a vona tam už ta šestka je.Buď ohnu řadičku nebo přidám rychlosti(sedmičku asi ne) tak ukazatel rychlosti.
Na cestování jak stvořený.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 00:44 10b.

Toman87
Toman87 napsal 21.09.16 v 20:16 10b.

neni co dodat

tomixx
tomixx napsal 12.09.16 v 16:37 10b.