Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Zuzča
Vloženo 7.8.2016
Aktualizováno 7.8.2016

jednoduše moje varadíra která jezdí bez řidiče. PROČ? VARA - varadero a díra protože mi ventil udělal obrovskou díru do pístu A bez řidiče? To mi řekl jednou pán na pumpě když jsem šla platit a koukl se a povídá aha já jsem si říkal že ta motorka přij

Aprilia RS 125: důvod neuveden
Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - jelikož mi bylo 15 a papíry jsem nemohla mít na silnější tak to je motorka která je na 125 pohodlná vzhledově velká a hlavně dvouválec a téměř bezporuchová funkce motoru.

Motorku bych doporučil pro - pro mladé řidiče a pro naučení a začátečníky nebo i starší motorkáře nebo holky ideál. mladí motorkáři SE naučí - hlavně tím že je varadero mohutné není pak tak velký skok při přechodu na další kubaturu, kdo to chce pouze třeba na ryby nebo tak tak super plus se na motorku vejde plno věcí a pokud jezdí žena tak u ní vypadá motorka jako 600 a fakt dobře :-)

Doplňky na motorce - KUFR vzadu, doplňky JAKO modré šroubky ATD.

PROČ VARADERO 125?
Chtěla jsem samozřejmě motorku v 15 letech a hlavně dvou takt aby to jelo. JENŽE TÁTA SE MĚ ZEPTAL CHCEŠ JEZDIT A nebo to leštit v garáži a nejezdit protože 125 dvou takty se na úkor jízdy často ničí? hmm ?
MNO TAK PROBÍHALA ASI TÝDENNÍ DEBATA JAKOU MOTORKU? NÁVRH IBR125 - ne tak to ani náhodou... VARADERO? jo to by šlo ale pouze černý , SUPER NA BARVU NEKOUKEJ... NÉ jenom černý a naštěstí ano měla jsem černé

Můj miláček byl kupovaný v IRSKU v tu dobu za 1/4 prodejní ceny která se pohybovala u nás. Samozřejmě některé informace od kupujícího atd. byly poněkud zajímavé kdy povídal jakou rychlostí běžně jezdí. Když jsem ty jeho věty vyzkoušela na živo tak ano šlo to ale na úkor motoru, kdy při rychlosti 125km/hod jsem měla také přes 12 otáček což je v červeném. Na úkor jeho jízdy tak po chvilce ježdění mi ventil prorazil píst samozřejmě to předem klapalo jenže ja neměla jiný stroj tak jsem jezdila dále. Ve finále jsem motor opravila za 11 500,- do půl roku jsem kupovala nový. za 14 000 s najetýma 12 000 km takže po výměně motorka opět bez poruchová.

CO se týká jízdy je to enduro takže pohodlná při delší jízdě dokonce zvládla se mnou i dojet na moto sraz na Slovensko. Jinak ideální do města na nákup když má člověk kufr, lehce ovladatelná, jenom CO BYCH ŘEKLA ZE ZKUŠENOSTI nové motory od roku 2003 sakra mega rozdíl v motorových vlastnostech

BOHUŽEL MOTOCYKL NÉ Z MÉHO NÁPADU ANI PLÁNU BYL PRODÁN DO VÝKUPU za cenu co to prodal můj EX s jeho kámošem to se radši neptejte nikdy mě to nepřestane trápit jelikož to byla motorka od mého taťky.
NAVÍC BYLA PLNÁ SAMOLEPEK Z MOTO SRAZU.

MŮJ CÍL JE, NAJÍT JI ZPĚT A POKUD NĚKDO Z VÁS BY VĚDĚL KDE MOTORKA JE KLIDNĚ MU DÁM I NĚJAKOU ODMĚNU.
poznávací znak byl:
VYŘÍZNUTÁ DÍRA V PLASTU U ŘIDÍTEK Z DŮVODU NEORIGINÁLNÍCH ŘIDÍTEK
NÁLEPKY NA NÍ Z BENZINOVÉHO DÝCHÁNKU A Z MOTO SRAZU OWN SPACE
POD SEDAČKOU VELKÝ ZÁMEK NA KOLO
KUFR Z ULOMENÝM KLÍČKEM A NA DRŽÁKU NA SPZ NAPSÁNO
- holky a mašiny

KDYBY NĚKDO VĚDĚL KDE MOTORKA JE NEBO SI MYSLEL ŽE VÍ KDE JE BUDU RÁDA ZA KAŽDÉ INFO DĚKUJI

_Varadero_
_Varadero_ napsal 30.01.21 v 18:09 10b.

Juuuj?doufám že jsi motorku našla ??????

Typhon
Typhon napsal 14.08.16 v 22:35 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 14.08.16 v 12:55 10b.

Ať najdeš.

fanty
fanty napsal 14.08.16 v 12:26 10b.

Tak ten zaver je hruza ale jinak pekne napsano. Snad se ti ji podaří najít

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 14.08.16 v 12:14 10b.

Tak ať to jezdí...