renocar_zari

Honda CBF 600N (2008)

Vlastník Miraz250
Vloženo 5.8.2016
Aktualizováno 14.8.2016

Vloženo: 24.03.2019, Uskutečněno: 24.03.2019, Stav tachometru: 16305 km, Zhlédnuto: 277x

V březnu máme pravidelný výjezd s partou Jawabláznů, a letos jsme vyrazili do Přerova nad Labem. Navštívili jsme Muzeum Moto-Velo a hned vedle je skanzen. Po prohlídce a obědě též vedle muzea jsem cestou domu navštívil Lipanskou Mohylu, kde je pěkný rozhled do krajiny. Hned druhý den jsem se jel ještě jednou projet, protože na poprvé mě ze soboty nějak těch sto padesát kilometrů nestačilo, tak jsem si dal dalších sto km. Jen tak kolem komína kolem rybníku Vavřinec Bohdanečský rozhledny, okolo rybníku známého rybáře Jakuba Vágnera a kutnohorskou rozhlednou.

SlimM (26) napsal 24.03.2019 v 18:41

Jakožto rodilý kolíňák jsem kolem Lipské hory jel nesčetněkrát, ale ani jednou jsem u mohyly nebyl. Vidím, že to musím napravit. Díky za tip.

• Roztoky, sraz v Hospodě u Jezzu.

Vyrazil jsem na sraz do Roztok přes Šternberk který nebyl přes mlhu moc vydět, tak jsem zajel až k hlavní bráně. Přes zámek Lišno a Strnadic se zastávkou u rozhledny ve Lbosíně a Retroautomuzeu, přes Neveklov jsem zastav

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.09.2020
    Uskutečněno: 12.09.2020
    Tachometr: 20725km
  • Kokořínsko.

Na Kokořínsko jsem jel kolem Mladé Boleslavi a Mělníka a začala u skalního bytu v Harasově. Potom na hrad Kokořín, dál na hrad Houska a Bezděz. No a cestou domů už nic zajímavého kolem Boleslavi, Poděbrad a Kolína. Najet

Vloženo: 25.04.2020
    Uskutečněno: 25.04.2020
    Tachometr: 20163km
  • První jarní výjezd.

Jel jsem jen na menší vyvětrání do středu Evropy v Kouřimi a další směr na Sázavu přes Šternberk. Potom na Kácov a do středu země v Číhošti. Odtamtud už rovnou domu. Vybíral jsem co nejmenší silničky, tak tempo nebylo mo

Vloženo: 11.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020