Honda CBF 600N (2008)

Vlastník Miraz250
Vloženo 5.8.2016
Aktualizováno 14.8.2016

Vloženo: 04.08.2018, Uskutečněno: 03.08.2018, Stav tachometru: 14783 km, Zhlédnuto: 293x

Vyrazil jsem na sraz Jawabláznů do hospody U Jezzu. Přes Jílové u Prahy do Davle s malou zastávkou. Dál přes Řitku do Karlštejna kde jsem bohužel nezjistil, že mě foťák nefotí a ani s lomu Velká Amerika nemam foto. Povedlo se napravit až ve Svatým Jánu Pod Skalou. V Berouně na Závodí jsem se mrknul na učiliště kde jsem se vyučil a přes Nižbor jsem dorazil do Roztok. Nikdo zatím nedojel, tak jsem se na skok dojel podívat na Křivoklát. Cesta na místo mě trvala čtyři a půl hodiny, protože jsem jí pojal jako výlet a projel jsem pár zajímavých míst a zpátky jsem spěchal, tak po dálnici mě to trvalo hodinu a čtyřicet pět minut. Tam najeto 171 a zpět 125 km.

elvis78 (19) napsal 04.08.2018 v 20:50

Hezký

• Podzimní Mosty a Vysočina.

Škoda nevyužít asi poslední nádherný víkend, tak jsem v sobotu mrknul na jeden sraz který se konal na mostě pod mostem u Hořic. Za sobotu jsem najel 155 km. Jenže to se mě zdálo trochu málo, tak jsem dnes vyrazil směrem

Vloženo: 27.10.2019
    Uskutečněno: 27.10.2019
    Tachometr: 19710km
  • Podzimní výjezd.

Těsně před východem slunce jsem vyrazil na tradiční podzimní sraz do Všechlap. Sešla se slušná parta, s kterou jsem vyrazil do muzea v Radovesnice ll. Odtamtud jsme se jeli občerstvit do Zámecké restaurace v Chlumci n. C

Vloženo: 19.10.2019
    Uskutečněno: 19.10.2019
    Tachometr: 19438km
  • Šluknovský výběžek.

Ráno v 6.30 jsem vyrazil směr Liberec po dálnici aby to ubývalo a když jsem vyděl po levé straně Ještěd, tak mě spontánně napadlo, že si na něj vyjedu jinak jsem ho v plánu neměl. Dál jsem se zastavil na trojmezí u Hrádk

Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019