Ducati 848 EVO (2011)

Vlastník Frennky
Vloženo 5.8.2016
Aktualizováno 5.5.2017

Matnou černou 'stealth black' jsem vždycky chtěl...a když jsem se rozhodl vrátit k 848ce, tak jiná nepřipadala v úvahu.

Motorka koupena od Ducati Roma - FreeMoto

První dojmy - Jsem zvědavý jaký bude rozdíl oproti normální 848ce, ale jedno vím jistě - někdo píše, že to nejede dole...někdo píše, že to nejede nahoře...ale pro mne pojede úplně všude až až. A k tomu všemu ty monobloky.

Doplňky na motorce - Jen tmavé plexi, páčky, uzávěr nádrže...jinak origo.

I když jsem vyzkoušel po mé první 848ce Hypermotarda a Monstra S2R 1000, stejně jsem v koutku duše na ní musel pořád myslet a věděl jsem, že se k ní jednou vrátím. A to jednou netrvalo ani tak dlouho .
Nejlépe to myslím napsali kluci z MH :

"Pro koho tedy tahle motorka je? Pro zájemce o sportovní motorku na obyčejné ježdění. Myslíme to naprosto vážně. Je ideální pro zcela normálního kluka, který má rád tenhle styl motorek, ale při pohledu na pláně na chlup stejných japonců v obchodech se mu naježí chlupy. Ducati je totiž hned při nákupu ve výhodě – má nádherný zvuk, charisma a přidanou hodnotu v podobě jména značky. A to není málo…

Může tedy sloužit jako každodenní dopravovadlo do práce (i když je pravda, že do ucpaného velkoměsta si umíme představit jiné kousky), jako motorka na občasné výjezdy kolem komína, jako café racer (popojet, vystavit), ale klidně i jako holka, se kterou se vydáte na dovolenou po Evropě. Že blázníme? Ne.

Je to snadné jak facka. Divoká 1199 Panigale nebude pro každého, 848 EVO bude v nabídce Ducati plnit pozici spíš sportovního cesťáku na každý den (jako to bylo dřív třeba u Yamahy Thunderace). Víme, tahle reminiscence je trochu přitažená za vlasy, ale dobře vám to přiblíží její zaměření. A je na to skvěle připravena, má pohodlí i úplně božsky odladěný motor.

A tak je třeba se na ni i koukat. Už to není konkurence uřvaných šestistovek, jde o samostatnou kubaturu. Zapomenout navíc nesmíme ani na tu nejpodstatnější věc. V černém matném laku je naprosto úžasná, krásná a strhující."

DoktorARO
DoktorARO napsal 18.01.17 v 07:57

Skoda te 8ky, mohl si mit krasnou cistou 10 k takove krasne moto

Figi25
Figi25 napsal 06.10.16 v 11:07 10b.

V té matné vypadá excelentně přeji krátkou zimu

drippera
drippera napsal 20.08.16 v 08:42 8b.

Noooo, pěkně jsi si to okecal...

mvk73
mvk73 napsal 12.08.16 v 12:55 10b.

JollyJoker
JollyJoker napsal 12.08.16 v 10:52 10b.

Jó,pecka