Yamaha XV 535 Virago (1998)

Vlastník Lenx
Vloženo 3.8.2016
Aktualizováno 3.8.2016

Krásný dárek k narozeninám od bráchy a rodičů :)

Honda VT 600 Shadow: Mají ji rodiče a byla těžší než Virago. Časem na ní třeba bude jezdit i mamka, tak aby se nenadřela.

První dojmy - Je to moje modrá holka, která je skoro tak ovladatelná jako kolo :)

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro holky a všeobecně pro kochací typy, kteří nepotřebují škubat asfalt na každé křižovatce.

Doplňky na motorce - štít, rolka, kožený nápoják na vidlici, stítek světla, zrcátka, padáky, kožený pás s kapsou na nádrži, kožené návleky s cancoury na pákách, kožené brašny, opěrka s nosičem

Nejsem zrovna čahoun, tak jsem uvolnila bráchovi GS600 a po vzoru rodičů přešla na pohodového bubláka. Jezdí se s ní příjemně, zatím s ní najeto něco přes 1000. Je skvěle ovladatelná hlavně při manipulaci i díky nádrži pod sedlem, takže i slabší člověk s ní může snadno hospodařit. Jízda klidná, ale nebojí se jít za plynem, když je potřeba. Spolujezdce nevozím...zatím vždycky zůstalo jen u slov a slibů :) Spotřeba cca 5 - 6 na 100. Poruchy zatím žádné, tak nemůžu hodnotit servis. Nejdelší trasa cca 190 km za odpoledne a už bylo znát, že na opravdu dlouhé cestování to není.

Boža
Boža napsal 17.08.16 v 20:58 10b.

Je to paráda přeji pohodu v sedle za 10 bodů

Patrik80
Patrik80 napsal 10.08.16 v 15:43 10b.

,10b

SonyLee
SonyLee napsal 10.08.16 v 07:01 10b.

Moc pěkná "malá Dračice" spousty společnýho štěstí, pohodovejch kiláků a šťastný návraty přeju
(prozatimní max nájezd v jednom dni cca 720km a dalo by se i víc, je i na cestování )

Johnny-five
Johnny-five napsal 04.08.16 v 01:46 10b.

Krásný Virgl, hodně km bez starostí 10b

fatman
fatman napsal 03.08.16 v 20:04 10b.

Gratuluju !
535ka je dobrá motorka!Bohužel pro mne je příliš malá a slabá ( proč takhle, ale větší, nevypadala i 750 a 1100??!).
Pro holky a menší kluky super!
10bodů a užívej ji v pohodě a ve zdraví!