Kawasaki KZ 1000 (1981)

Vlastník zdenekgsxr
Vloženo 2.8.2016
Aktualizováno 3.8.2016

Krásná motorka , koupena přes aukro jako bez problémů funkční, realita však trochu jiná

První dojmy - docela jsem neměl dobrý pocit co jsem koupil, těžká stará motorka( to jsem chtěl) bohužel přes ujištění prodávajícího že funguje , jen je vybitá baterie bylo všechno jinak, ale znovu bych ji koupil i v horším stavu než byla protože je krásná

Doplňky na motorce - Kola EPM od magniho (vpředu místo 1,85x19 je ráfek 2,5x18- vzadu místo ráfku 3,0x18 je 4x18), zadní tlumiče z typu R, přidán olejový chladič z typu R,

Z1000R jsem si vybral protože na obrázcích se mi strašně líbila a je jich málo, cena byla příznivá, ale následné uvedení do nynější podoby a stavu stálo 40000,- ale jak jsem psal šel bych do toho znovu
Jísda pohodová nenutí Vás letět, motor je osmiventil takj má sílu od spodu jak prase( asi ne jak moderní motorky ale o tom to není, brzdy- poplatné době nic moc, ale mám doma i motorky s horšíma brzdama, podvozek celkem O.K. no rok 81. poruchy nevím vzhledem že od zprovoznění které obnášelo celkový repas všeho- brzd , podvozek motor , jsem najel nějaké 3000 tak se nic neprojevuje.jen budu muset udělat repas hlavy která "opravy"! předchozího majitele docela odskákala- poškozená vodítka ventilu (po vrácení ohnutých ventilů vyklepaných kladívkem jsou velmi vydřené)
motorka se nejlíp cítí na okrskách kochačka jako na čopru - jen stylovější

Obdélník
Obdélník napsal 27.12.22 v 06:13 10b.

Krásnej kousek,
přesně tenhle typ motorek mám rád.
Nádherná stylová motorka.

NYPD
NYPD napsal 25.02.18 v 18:41 10b.

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:12 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 03.08.16 v 08:56 10b.

Je prostě nádherná!

p.epanica
p.epanica napsal 02.08.16 v 17:58 10b.

Paráda ...