Honda CB 500F (2016)

Vlastník BARTPÁJA
Vloženo 1.8.2016
Aktualizováno 9.8.2019

Motorka 500ccm, takže už vypadá většejc,ale výkon jen na papíry A2-35kw.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Honda CBR 500R: Důvod , že sem si ji nekoupil byla vyšší cena..

První dojmy - Široká řidítka, výkon mezi cbr 125 r a kawa er6, které jsem naposledy jezdil. A nedostatečná přední brzda...ale prodejce řikal, že si to všechno musí sednout, tak uvidím za pár dalších kilometrů.

Doplňky na motorce - motocykl má HISS,ABS a spoustu funkcí na budíku. Dokoupil jsem větrný štít, padáky od Rutanu a ukazatel zařazené rychlosti. +K&N vzd.filtr, Akrapovič výfuk.+klín pod motor od Ermax. Už jsem musel měnit plexi, jelikož od Ermaxu prasklo, tak jsem koupil od MRA. Plus jsem si koupil ještě zadní blatníček od Pyramid.

Naháče se mi líbily odjakživa, papíry mám jen A2,..cenově přijatelnej motocykl v rámci mých možností. Motocykl jsem koupil dneska, novej, takže zajíždím.

Samíc
Samíc napsal 27.01.18 v 20:14 10b.

Moc pěkná

BARTPÁJA
BARTPÁJA napsal 11.01.17 v 19:41

blade933 hele je to blbý ale změnilo..., a to tak že asi k horšímu. motorka jede tak o 15km/hod nižší maximálku... doufám, že časem se to sladí a pojede aspoň, tak jako s originály. Jinak zvuk diavel...

blade933
blade933 napsal 05.01.17 v 21:06 10b.

ahoj... zmenilo sa nieco v oblasti vykonu ked si tam dal kn filter a akrapa ? alebo sa zmenil len zvuk ?

BARTPÁJA
BARTPÁJA napsal 02.08.16 v 04:33

findejs1310
findejs1310 napsal 01.08.16 v 20:20

Vypadá dost dobře tak at dobře slouží.
A brzdy at si sednou co nejdřív