renocar_unor

Hyosung GV 250i Classic (2014)

Vlastník Jo58
Vloženo 31.7.2016
Aktualizováno 31.7.2016

Tuto "leštěnku" jsem si pořídil jako koníčka.

Motorka koupena od FIRMA:AUTOMOTOEVROPA (Vestec)

První dojmy - Po 15 letech návrat k "velké motorce". Choppera jsem doposud neřídil. První zážitky z jízdy po jeho koupi pocitově příjemné. Celou cestu jsem "hledal" stupačky, které v minulosti byly pode mnou.

Při zvažování nákupu motorky jsem dal na přání manželky, která se více líbil Chopper. Seznamujeme se spolu teprve prvních 400 km. Ihned dostala nový olej s filtrem. Motorka od uvedení do provozu stačila jen "zajet" pneumatiky při svých 3 100 km. Tak už jen hezké počasí aby letos vydrželo co nejdéle.

Vessy88
Vessy88 napsal 26.04.21 v 06:30 10b.

Spai
Spai napsal 26.02.19 v 03:15 10b.

Držím palce

Jo58
Jo58 napsal 22.04.17 v 21:30

Díky za pozitivní reakce "kolegům z jedné stopy".
Pro "pajupaju" info po najetí něco přes 2 000 km : žádné negativní zkušenosti, jen seřízení řetězu po 1100 km a pak po 650 km, kdy jsme jezdil s "batůžkem". Je to motorka na pohodovou jízdu, Spotřeba 3,5 l, pokud jsem na jejím maximu, mám malinké šimrání na něco silnějšího ... Ale na stará kolena nebudu divočit
Před sezonou jsem trošku zainvestoval, ale šikovný jako "JirkaMetal" s nosiči kufrů nejsem. Dal jsem na original příslušenství, nahradit jsem musel jen krátké šrouby pro montáž nosičů brašen, které nepočítají s opěrkou.
Všem krásnou sezónu a mnoho bezpečných km .

pajapaja
pajapaja napsal 01.08.16 v 21:28 8b.

No abych se přiznal-taky o ní uvažuju . Osobní zkušenost s hyosungem mám,takže vím,do čeho bych šel
Jinak -moooc hezká,tak ať slouží a piš zkušenosti

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 31.07.16 v 21:56 10b.

Pěknej korejec přeji pohodu v sedle.