Honda CB 500F (2014)

Vlastník AnetK
Vloženo 26.7.2016
Aktualizováno 15.7.2019

Pro mě ideální motorka, obratná, mrštná a pro prcka jako já. :) Doteď jsem zkoušela slabší nebo stejné kubatury a asi tři 600, navíc jsem hodně řešila výšku sedla, tahle Hondice je prostě jako dělaná pro mě. Zatím :)

Motorka koupena od FIRMA:Milan Vachule - MV2 (Praha 9-Čakov - Za mě super přístup, výborné a férové jednání :)

Honda CB 600F Hornet: Jsem prcek, takže jsem vybírala podle výšky a váhy :)
Suzuki GS 500E: Nesedla mi tak jako ta moje
Yamaha MT-03: Byla na mě vysoká
Suzuki SV 650: Zase ta výška :)

První dojmy - Skvělé. Stačí dát lehce hlavu na stranu nebo se dotknout řídítka a moto jede tam, kam chcete vy. Za mě naprostý ideál pro začátečníky. Máme za sebou společných asi 5.000 km a je to moje holka zlatá. :) Časem bych tedy ráda vyměnila za něco silnějšího, ale dávám tomu čas.

Motorku bych doporučil pro - Pro holky, začátečníky, prcky jako já :)

Doplňky na motorce - Padáky, laděný výfuk, ABS, páčky M-Style a blinkry Barracuda. Mám pořízené vyhřívané rukojeti, ale nakonec jsem je tam nedala, asi by mi byly velký do ruky.

Zatím toho moc napsat nemůžu... oproti CB 600 F a GS 500 E, na kterých jsem jezdila v autoškole, je skvěle ovladatelná, lehoučká, příjemná do ruky. Poslouchá na slovo, odpustí spoustu začátečnických chyb a hlavně je krásná. :) Párkrát jsem se na ní svezla i jako spolujezdec na kratší výlety a mile mě překvapilo, že na tak "malou" motorku je pohodlná, nic mě z ní nebolelo, spolujezdec má poměrně dost místa. Nedostatek úložného prostoru řeším tankvakem. Časem sem napíšu víc, až se spolu trochu sžijeme.
EDIT 15.7.2019: Je to moje holka zlatá. Najely jsme spolu už pěkných pár km, odvezla nás s přítelem do Chorvatska, doprovází mě do práce i na výlety. Je lehce ovladatelná, ideální pro holky a začátečníky, pro zkušenější bude asi chybět trochu výkonu, já to už teď pociťuju, když jedu v partě, jsem ta nejpomalejší, ale co. :) Absolvovala jsem na ní i dovču v Chorvatsku jako batůžek. No, dá se to, ale ideál to rozhodně není. P.del mě bolela ještě týden po. :D Pokud na ní cestovat větší vzdálenosti, tak s přestávkami a ideálně s přespáním, ne jak my šílenci na jeden zátah 14 hodin a pak jsme nemohli týden chodit. :D Jinak jsme na ni vměstnali věci pro oba na 4 dny, brali jsme jen to nejnutnější, navíc nemám kufry, takže to byl trochu punk. Spotřebu má úžasně nízkou, pohybuju se někde mezi 3 a 3,5 l. Zatím je bezporuchová, jezdím jen na pravidelný servis. Trochu hůř se na ni hledají doplňky, třeba blinkry jsem vybírala a měnila několikrát, protože mi na ní všechny přišly jako plácačky. Nakonec jsem ale spokojená. Občas na ní zajedu i do centra Prahy a jede se na ní dobře, je obratná a mrštná. Do terénu to není, ale už jsem na ní taky absolvovala pár přejezdů polí a polňaček a jde to.

Mačeny
Mačeny napsal 13.07.19 v 00:10 10b.

Super stroj

libac22
libac22 napsal 02.10.16 v 13:51 10b.

Černej dábel , moc pěkný

greydog
greydog napsal 26.07.16 v 22:21 10b.

wsbk
wsbk napsal 26.07.16 v 13:26 10b.