Suzuki GSX-R 1000 (2004)

Vlastník StiefTomas
Vloženo 25.7.2016
Aktualizováno 21.6.2020

Návrat ke kořenům. Prostě když tu značku miluješ, není co řešit :)

Suzuki GSX-R 750: Prostě to není litr :)

První dojmy - Letí to jak zajíc našňupanej koxem :) Koupená v hodně zanedbaném stavu. Samozřejmě co nejlevnější pneumatiky, brzdové destičky, čínské kotouče, řetězovka na kaši atd... Když má někdo litra, fakt nechápu proč na těhle věcech škudlí, když tady jde už fakt o kejhák..

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky ideální volba :)

Doplňky na motorce - Radiálka brembo RCS19, tvarované racing kotouče EBC, pancéřové hadice, Airbrush replika Moto gp Suzuki, Samco silikonové hadice, Padáky v kolech a rámu PP tuning, Racing plexi MRA, karbonový blatníček nad zadním kolem, PP tuning doplňky, titax páčky, 12V zásuvka, Voltmetr, Laďák Yoshimura RS3, KN filtr, Power commander V, Yoshimura vačky (176PS), Iridiové svíčky, Gipro Atre, Eliminátor přívěry, Blikající brzda od Healtechu, Alarm s vypnutím imobiliseru, Kryt sedla spolujezdce, LED blinkry v kapotách, přepákování PP tuning, Hefty accosatto, centrální tlumič YSS a přední kartuše od Ohlinse, kryt sedla spolujezdce, nerez držák SPZ, Nastavitelný tlumič řízení LSL, Reflexní komaxit na kolech, závažíčka a rolny od Accossato, Žárovka osram cool blue, Nezez držák SPZ

Suzuki forever :) Pro mě značka číslo jedna. Motorka jede opravdu brutálně. Byl na ní laďák yoshimura rs3, přidal jsem KN, Power commander V a Yoshimura vačky. Na brzdě naměřeno 176PS. Výborně tuhý podvozek. O tlumení se stará centrál od YSS a ve předku kartuše od pana Ohlinse. Jízda na ní je prostě zábava :) Brzdy jsou dle mého názoru super. Všichni píšou, že tyhle radiály od tokica nebrzdí, ale podle mě je to o výběru destiček. Mám nainstalovanou radiálku Brembo RCS19, nastavitelný tlumič řízení, pancéře, Racing kotouče EBC a AP racing SRR destičky. Zakusují se opravdu nádherně a brzdový účinek je super. Co se týče spolujezdce a spotřeby, tak tady není moc co psát. Jezdím většinou sám a spotřeba dle toho jak taháš 6 - 10L.

prusles
prusles napsal 08.05.18 v 15:38 10b.

Hoja máš ju moc pěkně udělanů ať slouží bez problému a spoustu zážitků na cestách

Isaac
Isaac napsal 15.01.18 v 10:04 10b.

Zvažuji podobné barevné ladění, na kolik tě cca vyšel lak včetně polepů a práce? Díky

kuplir
kuplir napsal 18.12.17 v 14:04 10b.

Pěkné barevné provedení ať dobře slouží

blackie.one
blackie.one napsal 13.05.17 v 06:20

👍👍👍 Luxusní stroj !!! Pěkné barevné zpracování + Yoshimura-krásný zvuk...Máš 10.1 b.😃😃😃

Dawoo
Dawoo napsal 01.03.17 v 18:07 10b.

Stieve, pěknej kousek a ty ses předpokládám to samý Ta stříbrná vypadá jako stealth technologie. Tenhle typ motorky se Suzuki fakt povedl