BMW R 1150 GS (2002)

Vlastník German
Vloženo 25.7.2016
Aktualizováno 25.7.2016

Naprosty univerzal! Motorka pro lidi co chteji cestovat a neresit kudy pojedou. Zvladne vsechno.

První dojmy - Tezkej mastodont, u kteryho vaha po rozjeti okamzite mizi.

Jednou uz jsem cestovni enduro mel. Starou Super Tenerku. Bylo to fajn, ale na delsi cesty jsem si s ni uz netroufal. Pak jsem vystridal choppera, nahace ale k cenduru me to zase zacalo nejak tahnout. Dlouho jsem premyslel jestli do toho jit nebo ne. A kdyz jsem se rozhodl tak GS byla jasna volba. Je to legenda. Chtel jsem 1150, protoze po precteni spousty clanku a zkusenosti mi prislo ze to je to prave pro me. Tuhle jsem koupil od prvniho majitele v Berline. Osobne jsem si pro ni dojel a s majitelem se domluvil ze na jeho znackach a pojisteni dojedu domu a prepis vyridime pak pres znameho co v nemecku mam. Vsechno klaplo v pohode. Motorka mela najeto lehce pres 55tis km takze sotva zajeta. Posledni dva roky uz ji pan jen udrzoval protoze mel doma novou 1200gs. Takze servis, prezout a hura na dovcu. Mesic po koupi jsme dali Korsiku a moje nadseni pri kazdem kilometru jen stoupa. Je to fantasticka motorka. Jeste dat na ni poradny kufry a padaky az budou chechtaky ;). Nejvic jsem a ni ujel za den 911km a bylo to v pohode. Rano jsme vstavali u Bologne a vecereli jsme u Berouna. Proste super masina.

buboGS
buboGS napsal 07.08.17 v 21:17 10b.

Pěkná klasika, ať slouží

lukyn_PCE
lukyn_PCE napsal 12.08.16 v 18:53 10b.

Mám úplně stejnou :) Dobrej stroj. Jestli chceš padáky, přijeď si pro ně do Pardubic - nechám za flašku.

Woky
Woky napsal 30.07.16 v 20:45 10b.

- Bomba mašina -

Jakub-SPZ
Jakub-SPZ napsal 28.07.16 v 17:44 10b.

Pěknej kousek Ať slouží

findejs1310
findejs1310 napsal 25.07.16 v 20:22

Jasne kdyz nechces resit kudy pojedes tak idealka