Yamaha YZF-R6 (2006)

Vlastník mike.46
Vloženo 21.7.2016
Aktualizováno 25.3.2018

Vloženo: 03.07.2017, Uskutečněno: 29.06.2017, Stav tachometru: 15401 km, Zhlédnuto: 6x

Po prvním letošním podniku bylo potřeba na motorce vyřešit pár technických záležitostí jako např. novou baterku, ale hlavně vyřešit únik chladící kapalina, která tekla někde na pravé spodní části motorky u vodní pumpy. Po několika zkoumáních a telefonátech se Sagim jsem se rozhodl pro koupi nové vodní pumpy, protože kapalina unikala nejpíš právě přepadem u hřídelky pumpy. Po montáži pumpy byla ještě potřeba koupit novou baterku. Na poprvé mi sice prodali typ na jiný model, ale napodruhé to již klaplo a já mohl zkoušet těsnost chladícího okruhu. Hned první zkouška vypadala špatně, protože kapalina tekla jakoby od pravého větráku, takže jsem sundal chladič a v tomto místě byl lehce obroušený od vrtulky. Odvezl jsem ho na opravu, ale bylo zjištěno, že chladič nikde nefouká. Hm, takže další na řadě byly hadice. I po výměně hadic jsem měl stále pocit, že je místo okolo pumpy vlhké, ale už jsem neměl čas ani možnosti něco řešit a v pátek vyrazil na další podnik s Wildmotors. Na Slovensku se naštěstí ukázalo, že už to nikde nejpíš neteče
Ještě jsem taky namontoval nový náfuk airboxu, protože ten původní úplně neseděl na nové kapoty.

• Poslední akce sezony 2017: Slovakiaring s Wildmotors

Poslední akce sezony vyšla opět na přelom září a října, tak jsem s napětím očekával, jak to dopadne s počasím a jestli to bude taková paráda jako loni na podzim. Vzhledem k tomu, že jsem chtěl trochu více potrénovat, tak

Typ: Reportáž
    Vloženo: 03.10.2017
    Uskutečněno: 01.10.2017
  • Výměna oleje a filtru

Po pěti okruhových dnech bylo potřeba udělat olej, Motul 300V, filtr KN.

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.09.2017
    Uskutečněno: 09.09.2017
  • Most s Wildmotors

Pár týdnů bez motorky a už se blížila další akce s Wildmotors, tentokrát v severočeském Mostu. S ohledem na pracovní povinnosti jsem se mohl zúčasnit pouze jednoho dne, takže padla volba na endurance den. Můj ideální plá

Vloženo: 27.08.2017
    Uskutečněno: 24.08.2017