Ducati 750 SS (2001)

Vlastník Standa.R
Vloženo 17.7.2016
Aktualizováno 10.1.2018

Klasickej supersport od Ducati ,nic nadupaného ,ale pokud je kvalitní silnice,tak super svezení.

Motorka koupena od FIRMA:REPREmoto (Opava-Předměstí) - bezproblémový nákup i vyřízení dokladů

Ducati 900 SS: nebyla zrovna žádná na prodej

První dojmy - Proti 900SS , kterou jsem vlastnil dříve, je to jen 5-ti kvalt a točí o něco víc... Ale jinak má slušný zátah od spodu a navíc pěkný zvuk motoru.Trochu mi chbí to řechtání suché spojky.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny vědí ,co přesně chtějí, někoho potěší a někoho vůbec nenadchne, asi tak

Doplňky na motorce - Jsou na ní NO-name výfuky s vzhledem Titan. Zvuk je parádní -nic brutálního, ale proti originálu pěknej zvuk.

Jak jsem již psal, dříve jsem měl 900 SS a ještě před ním M1000Sie,M600 a Muti 620, je to tedy již moje 5-tá Ducatka. Chtěl jsem Klasickou Ducatku s příhradovým rámem a vzduchem chlazeným dvouválcem. Motorku jsem pořizoval pro občasné svezení. Za 1 rok ,co ji mám jsem najel asi 2000km.Motorka má pod sedlem parádní úložný prostor a dá se využít i výduť v podsedlových plastech,kam lze uložit např krycí plachtu nebo spray na opravu pneu. Spolujezdec má celkem standartní sedlo. Motorku jsem kupoval po servisu a v 18000km,pouze jsem dopnul řemeny a provedl jejich kontrolu a vyměnil olej a filtr.

Tomas_
Tomas_ napsal 20.07.16 v 20:45 10b.

super