Honda CB 500X (2016)

Vlastník sussudio
Vloženo 14.7.2016
Aktualizováno 9.8.2017

hondička cb500x.. po všech starých strojích něco nového na letní ježdění do práce..

První dojmy - krásně lehká motorka.. byl to jeden z mých hlavních požadavků. přitom "dospělá", s pohodlným posezem a dostatečným výkonem na pohodové ježdění.. nejsem žádný závodník.. model 2016 s vyšším plexi a led optikou..

Doplňky na motorce - 13.3.2017 nainstaloval jsem blastry SW motech kobra.. ať mi to po ránu tolik nefouká na ruce..:) a... jak jsou na motorce pěkné - tak bohužel výrobce trochu zaspal a zřejmě je vůbec nezkoušel na modelu 2016, i když ho pro tento prodává.. od 2016 je totiž moto s inovovaným, větším plexi.. takže se o něj blastry při max natočení opřou a moto nejde ani zamknout.. dost opruz. takže demontáž a zpět k prodejci.. ať si to s výrobcem řeší on.. nakonec budu asi muset jít do originálů, i když se mi moc nelíbí..

25.3.2017 nainstaloval jsem vyhřívané hefty oxford.. nebastlil jsem, dal jsem celý nový plyn.. abych mohl v případě chuti vrátit origo hefty.. každopádně jsem spokojený. topí jako čert a nevypadají vůbeč špatně. toho jsem se bál totiž nejvíc.. jsem náročný zákazník:)

16.5. objednány nové CNC krátké páčky Savage.. snad se budou v červené na moto hodit..

moje dosavadní zkušenosti jsou se stroji do 350ccm, takže na žádné velké hodnocení se necítím.. s motorkou se krásně jede, asi odpustí i nějakou tu chybku:)

s kámoškama..:)

mám za sebou první sezonu a prvních pár tisíc km.. a.. ta motorka je prostě bezvadná. na každodení ježdění, kdy nejde jen o to, jak rychle projet zatáčku.. kupoval jsem ji na pohodlné cestování, takovou tu projížďku spojenou s "kochačkou", s min. nároky na údržbu a tohle vše splnila do puntíku..

9.8. přešel jsem na supersport a motorka musela do světa.. loučení to nebylo lehké.. ale ať slouží!!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 08:07 10b.

fatman
fatman napsal 14.03.17 v 09:50 10b.

Gratuluju
Dobrá volba pro dobrý svezení bez masírování ega a prodlužování...
10bodů a doplňuj info z projížděk a fotky, ať je na co koukat a co číst...

pelito
pelito napsal 31.10.16 v 19:59 10b.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 31.10.16 v 15:49 10b.

jasných 10

Myschan
Myschan napsal 21.07.16 v 10:36 10b.

Ať Ti dělá jenom radost